Jdi na obsah Jdi na menu
 


Představení hráčů

 

 BRANKÁŘI

toucha.jpg

Pavel Toucha

r.n. 1976, svářeč v kovovýrobě , jídlo - husokachna, knedlík, zelí, pivko, přezdívka Kouba. Letos trochu z formy, předchozí ročníky ale svými výkony několikrát podržel tým. Je to gólman s vynikajícím reflexem, má však dlouhodobě problém s nadváhou, která ho omezuje více než jeho mírně pokročilý věk. 

 

 novak.jpgMartin Novák

r.n. 1992, české jídlo a minerální voda, pivo atd. Martin fotbal někdy až moc prožívá, nelze mu upřít sympatickou snahu.

 

 

  

vinter-jiri.jpgJirka Vinter

r.n. 1982, slyší na jméno Květák. Nedávno se oženil. Je to voják z povolání a pyšní se vynikající fyzičkou. V brance si počíná suverénně, čímž dodává spoluhráčům potřebný klid. Jen občas mívá problém s odhadem trajektorie letu dalekonosných střel. Zvláště pokud se před ním odrazí od země. 

 

 

 

OBRÁNCI 

 korda.jpgVáclav Korda

 r.n. 1983, pracuje u rybářů, jídlo - MASO, pití - PRAZDROJ, nepohrdnu nektarem. Je zlým mužem našeho týmu. Vašek je však velký srdcař a umí máknout pro tým. Výborný stoper se skvělým přehledem, silný je však i v  záloze nebo v hostinci U Šafandů :-)  V ligovém fotbalu fandí druhému nejlepšímu týmu ligy

 

 

jozefik.jpg

Jirka Josefík

r.n. 1993. Říkáme mu Jiřinko nebo Jiřino, když zrovna zlobí. Jirka má rád pivo a většinu svého volného času tráví se svou přítelkyní Michaelou, která ho ale zatím na každý fotbal pustila. Jiřina se mnohokrát blýskl skvělými výkony. Věříme, že je s přibývajícími zkušenostmi bude předvádět pravidelně. Je naší velkou nadějí.

 

 

paroubek.jpg

Marek Paroubek

 r.n. 1995, student, jídlo - řízek a guláš, pití - pivo, voda. Marek není žádný velký výřečník a ač na to nevypadá, na hřišti umí pěkně přitvrdit. I on je budoucností našeho fotbalu. Ukázalo se, že je také velmi zdatný pokladník.

 

 

svehla.jpg

Franta Švehla

r.n. 1984. Franta je o něco vyšší než ostatní, po většinu času rozvážný, ale když se rozparádí, těžko jej utišit :-). Fanda dále vyniká častými stížnostmi na své "bolístky", ale už jsme si zvykli :-) Na hřišti se nedá přehlédnout a patří k nejplatnějším hráčům. Ve vzduchu je téměř nepřekonatelný.

 

 

stech.jpg

Martin Štěch

r.n. 1995,student, říkáme mu Kocourek. Jjídlo-pizza,svíčková, pití-Plzeň 12°, Captain Morgan, fotbalový vzor-Zinedine Zidane......Kocourek udělal za poslední roky obrovský pokrok. Pro Martina je typický neustávající úsměv na tváři, má zřejmě radost z výsledků našeho týmu.

 

 

pa059491.jpg Roman Melka st.

r.n. 1968. Otec našeho Románka je nejen příležitostný hráč, ale od jara 2015 i druhým trenérem. Doufejme, že s tím dlouho vydrží. Je to sice klidná povaha, ale s některými našimi hráči to někdy bývá těžké.

 

 

 

 

ZÁLOŽNÍCI

 

melka.jpgRoman Melka ml.

r.n. 1990, řidič, jídlo - smažák, hranolky, pití - kola s rumem. Když bůh rozdával rychlost a talent. Roman šel dvakrát. Rychlík č.1 s neuvěřitelnou fyzickou a dynamitem v noze, když se mu daří, soupeř to vždycky pozná a odnese to. Bohužel ne vždy se mu daří tak, jak by si sám představoval.

 

  

fiala.jpg

Luboš Fiala

r.n. 1985, truhlář, jídlo - guláš, pizza, tatarák, pití - pivo. Luboš je zkušený borec, který umí na hřišti občas přitvrdit a nic si nenechá líbit, což není vždycky jen dobře. Když je ale v přítomnosti své přítelkyně Adélky, která má na něj blahodárný vliv, je jak beránek :-) 

 

  

francik.jpg

Zdeněk Frančík

1979, bankéř, pití - Plzeň 12.Zdeněk je jeden z nejzkušenějších hráčů a velice elegantní fotbalista s výbornou technikou. Moc mu nechutná maso, raději pojídá květiny a jiné bezmasé produkty. Možná proto mu někdy trochu chybí větší dravost na hřišti.

 

 

sekyra.jpg

Honza Sekyra (Špička)

r.n.1992, svářeč a zámečník, jídlo - guláš, pití - asi nejvíc pivo. Honza je dobrá mucholapka na fanynky, především ty mladší ročníky a to je taky hlavní důvod, proč si ho tak hýčkáme :-) Přes svůj nízký věk a duševní nedospělost patří k vůdčím postavám týmu.

 

 

homolka.jpg

David Homolka - Diego Armando Homolka.

Likvidátor škodných událostí

jídlo - vegetarián, občas ryby, miluje hovězí steaky
pití - abstinent, občas bílé víno, Pilsner Urquell, kvalitní whisky.
fotbalový vzor - Diego Armando Maradona, Tomáš Linhart.

David výborně zapadl do týmu, přestože je na rozdíl od ostatních klukem z města. Občas mívá problém krotit svůj temperament.

 

parizek.jpg

Petr Pařízek

r.n. 1985, přezdívka Oví, další informace o sobě nechce prozradit. Pracuje u sousedů v říši, pivo moc nepije, ale srandu určitě nezkazí. Ovi je výborný technik, míč ovládá mnohem líp než své těžké tělo. Je si toho vědom a také on pracuje na nápravě.

 

 

 

 

ÚTOČNÍCI

janecka-petr.jpg

Petr Komár Janečka

r.n. 1982, opravář, vepřové se zelíčkem, studené pivíčko, zelená, becherovka lemond. Náš neúnavný útočník, který umí obráncům soupeřů pěkně zatápět. V putice po zápase se umí Komár "vydat" stejně jako na hřišti :-). Jeho disciplína na hřišti je v kontrastu k laxnímu přístupu k tréninkům.

 

 

krippel.jpg

Michal Krippel

r.n. 1994, student, svíčková , knedlo vepřo zelo, limo, pivo. Michal je z těch mladších hráčů našeho týmu, začal s fotbalem trochu později než ostatní, ale evidentně ho budětický fotbal baví.

 

  

tusinovsky.jpgJan Tušinovský

r.n. 1973, pracuje v lese, jídlo - husa, kachna, pití - pivo. Honza je našim nejstarším hráčem, přesto těm mladším umí ukázat, že často na věku nezáleží.

 

 

 

novotny.jpg

Martin Novotný - Jakub, Kuba, Kubánec.

R.n. nechce prozradit, přitom je docela mladej:-). Nedávno se mu narodil syn. Slíbil, že jej bude vychovávat pro Budětický fotbal. Má rád pivo :-) Kuba je dalším z hříšníků s nadváhou, také on se ale snaží hubnout. Je to univerzál schopný nastoupit do branky, stejně kvalitní práci odvede v útoku. Těžko se odděluje od míče. Není tak pomalý, jak by si někdo myslel. Zkuste ho vyzvat na sprinterský duel.

  

 

p8248643.jpgJindřich Vinter

r.n. 1995. Jindra začal s fotbalem teprve nedávno. Bude chvíli trvat, než se naučí to, co jeho spoluhráči, kteří fotbal hrají mnoho let. Ale učí se rychle.

 

 

chmelikd.jpg

David Chmelík
r.n. 1998. David je u nás na hostování z Horaždovic. Je mladý, rychlý a má tvrdou střelu. Až loni ale začal brát fotbal opravdu vážně a je to na jeho výkonech znát. Uvidíme, jak se dokáže posunout.

 

 

adamec.jpgJiří Adamec

Jirka rovněž jako J. Vinter začal s fotbalem teprve nedávno a bude ještě nějakou dobu trvat než se naučí vše co se jeho spoluhráči učili celý svůj fotbalový život. Jirka je ale snaživý a dělá pokroky. Každopádně nějaké kilo by shodit mohl.

 

simacek.jpgJan Šimáček

Honza byl u nás na hostování z Hradešic, nezakončil ho však zrovna nejlépe, ČK a dlouhým trestem. Pokud se k nám znovu připojí, bude určitě posilou. Levonohý obránce s důrazem a slušnou technikou.

 

 

p9125010.jpgVáclav Hozman

Vašek je u nás "zatím" jen na hostování. Ale už v první sezóně ukázal, jak důležitý pro Budětice může tento fotblista z nedalekých Bojanovic být. Svými výkony si okamžitě získal diváky na svojí stranu a zřejmě ne náhodou i vyhrál anketu o nejlepšího hráče podzimu 2015 v dresu Budětic. 

 

 

 

 

VEDOUCÍ MUŽSTVA

 

janecka2.jpgZdeněk Janečka, r.n.1954, užívá si invalidní důchod, jídlo - husa, knedlo,zelo a pivo. Nedávno oslavil 60ku, kouřit ale nepřestal a budětický fotbal ho dokonce dělá mladším. Dnes si Zdeňka neumíme představit bez černého kufříku v ruce, ale za mlada býval vynikajícím brankářem.

 

 

 

TRENÉR 

chmelik.jpg

Zbyněk Chmelík, r.n.1974, podnikatel, jídlo- čína, husa, pití - pivo, střik. Budětický fotbal hodně prožívá, přestože nedávno oslavil 40ku a měl by už mít rozum. Typický je svým obláčkem cigaretového dýmu u lavičky a věčnými stížnostmi na bolavé koleno :-)