TJ Mochtín B - FK Budětice 2012 2:1 (1:1)

12. 9. 2023

Začátek zápasu patřil FK a po zásluze se i brzy měnilo skóre. Na levé straně se prosadil budětický P. Hvostál. 0:1. Celý poločas jsme byli lepším týmem, jenže znovu zahazovali jednu šanci za druhou. Na straně hostů se objevilo několik hráčů, kteří hrávají i za A tým a to dost možná rozhodlo. Nejvíce starostí nám dělal J. Pretzelmayer, který v 41. prošel obranou a byl zastaven jen za cenu faulu. Následný přímý kop také sám proměnil. 1:1.

Ve druhé půli se domácí hodně zvedli, prostřídali a dělali nám více starostí, než v té první. V 51. minutě zamotal hlavu naší obraně opět J. Pretzelmayer a zařídil pro domácí penaltu. Tu proměnil P. Švátora. 2:1. Do konce utkání jsme měli ještě mnoho šancí zápas alespoň vyrovnat, ale udělali jsme spíš hvězdu z dalšího gólmana našich soupeřů.

Na utkání nám znovu chybělo mnoho hráčů, J. Josefík, M. Miroš, P. Miroš, D. Homolka, A .Krůs, R. Melka, u J,. Křiváčkovi už ani nepíšu. Chybí nám střelec, trápíme se a začátek soutěže už snad nemohl být horší. Co je další nepříjemnou informací, že s těmi hratelnými týmy jsme hráli nyní a nebodovali, a teď nás čekají ty těžší soupeři. Třeba tohle nás "nakopne".