FK Budětice 2012 - TV Měcholupy B 2:1 (1:1)

3. 10. 2023

První poločas byl vyrovnaný, po jedné brance na každé straně. My jsme vyrovnali po rohu Z. Frančíka a vlastní brance D. Bálka.

Ve druhém poločase se hrál znovu vyrovnaný fotbal, s větším počtem standardek na straně hostů. V 70. minutě jsme měli velkou šanci, kdy J. Tomas byl ve vápně faulován. Situaci ale ustál a ač se mohla pískat penalta, nestalo se. Na druhé straně se penalty dožadovali i hosté, o penaltový zákrok se ale v žádném případě nejednalo. V 79. minutě se přece jen prosadil útočník Budětic J. Tomas. 2:1 Zbytek utkání jsme spíše bránili výsledek, brankář J. Vinter předvedl kvalitní zákroky a jednou nám pomohlo i břevno.

Tří bodů proti favorizovanému soupeři si moc vážíme. Měcholupští měli v sestavě větší počet hráčů A týmu, o to je vítězství cennější. Nepříjemnou dohru měl ale konec zápasu, ze strany hostů, kteří zcela neunesli porážku. Před koncem zápasu jim nebyl uznán gól, který padl z ofsajdové pozice. Na to reagovali hosté tak, že na hřišti v Rabí poničili dvoje dveře. Nadávky rozhodčí nepochopitelně přehlížel i přesto, že mohl několik hráčů hostů vyloučit. Následně si hosté na rozhodčího stěžovali a to se dá jen těžko pochopit. Rozhodčí totiž neodpískal penaltu pro domácí. V posledních minutách hostům dopřál sérii standardek v okolí vápna a navíc ve prospěch hostů nastavil neuvěřitelných sedm minut. A ani to nestačilo hostům a rozhodli se frustraci řešit prokopnutím dveří.

Sestavy

FK Budětice 2012
J. Vinter [-] - Z. Frančík [-] , P. Miroš [-] , M. Voldřich [-] , M. Kripel [-] , P. Hvostál [-] , L. Fiala [-] , R. Melka [-] , M. Štěch [-] , A. Krůs [-] , M. Miroš [-]

TJ Měcholupy B
S. Kubík [-] - J. Kaňák [-] , O. Javorský [-] , Z. Zadražil [-] , D. Novák [-] , D. Kanta [-] , T. Javorský [-] , M. Kanta [-] , B. Daniel [-] , K. Kovařík [-] , F. Zelenka [-]

ŽK: 24. L. Fiala - 74. F. Zelenka , 90. M. Kanta .

Počet diváků: 50. Rozhodčí: KAČÍREK František - CHMELÍK Zbyněk (N), JAHODA Marek (N).