FK Budětice 2012 - SK Ježovy 1:2 (0:2)

6. 9. 2023

Další zápas hrůzy, neproměňování šancí a bohorovnost obránců. Již ve čtvrté minutě celkem pohodlně "utekl" po naší levé straně M. More a střelou z velkého úhlu prostřelil našeho gólmana. 0:1. Vyrovnat jsme mohli ještě do konce půle, jenže šance jsme zahazovali jednu za druhou, především J. Tomas. A když ani penaltu jsme nedali (L. Fiala), potrestal nás nejlepší střelec hostů střelou k tyči.. 0:2.

Ve druhé půli jsme se konečně prosadili J. Josefíkem v 50. minutě a vypadala to, že zápas můžeme otočit. Jenže jsme znovu spalovali jednu šanci za druhou, hosté zdržovali, kouskovali hru a dokázali jednogólový náskok ubránit.

Při vší úctě k soupeři, ale když neporazíme Ježovi a ještě k tomu doma, tak už nevím. Záložníci branky nestřílí a co je horší, ještě ani jednu branku nevstřelili útočníci. Obrana v některých zápasech je snadno propustná. Každý zápas počítáme mnoho absencí v sestavě. Náš nejlepší střelec je obránce. Tohle je výčet všeho, co nefunguje. Musíme to zlomit, ale začít musí každý sám u sebe. A toho hodně rychle.