Dukla Janovice B- FK Budětice 2012 2:1 (1:0)

1. 11. 2023

V Janovicích jsme nikdy nebodovali a ted v neděli jsme byli přesvědčeni, že to zlomíme. Byli jsme k bodu velmi blízko, ale nakonec odjeli opět s prázdnou.

První poločas byl dejme tomu vyrovnaný, s šancemi na obou stranách, do vedení se ale dostali domácí, po absolutní nedůslednosti obránců. 1:0.

Do druhé půle jsme nastoupili úplně jinak a přitlačili soupeře. Ke gólu jsme měli hodně blízko, jenže místo toho nám po naší pravé straně utekl janovický C. Danescu a  pohodlně přeloboval našeho gólmana J. Vintera. 2:0. V následující fázi jsme i dále měli jasně navrch a v 64. jsme převahu proměnili J. Josefíkem, po rohovém kopu. Potom se hra na chvíli vyrovnala a závěr byl již takový, jak jej známe z celého podzimu, jedna šance za druhou. Ke konci mohl do prázdné dávat hlavou P. Hvostál, ale bránu minul. M. Štěch netrefil dobře slibný centr do malého vápna. V poslední minutě šli sami na gólmana R. Melka a M. Miroš, Martin se rozhodl pro střelu a nechal vyniknout domácího gólmana. V nastavení jsme se konečně trefili, jenže branka R. Melky pro postavení mimo hru uznána nebyla.

Domácí dnes měli 3 šance a dali dvě branky, my cca. 10 šancí a odjíždíme poraženi. A to jsme dnes hráli v silné sestavě. Za týden se pokusíme bodovat doma, při posledním zápase podzimu, proti Svéradice B.