TJ ŽIhobce - FK Budětice 2012

11. 3. 2019

První branka padla již v páté minutě. Na levé straně utekl domácí obraně D. Hlavin, přeloboval gólmana a dobíhající P. Janečka již neměl problém trefit odkrytou bránu. 0:1. Ve 13. minutě to bylo již 0:2. Po centru Z. Frančíka se hlavou prosadil V. Hozman. V 28. minutě se ve velké šanci objevili i domácí, brankář Toucha byl ale na místě. V 33. minutě se do odkryté brány domácích netrefil V. Hozman. V 36. minutě mohli žihobečtí skóre korigovat, po závaru ve vápně Budětic val obránců neprostřelili. V 38. měl dvakrát po sobě možnost skórovat budětický R. Melka, netrefil se však přesně. V 44. skórovaly Budětice potřetí. Z. Frančík pěknou kolmicí uvolnil D. Hlavina a ten mířil přesně. 0.3

Do druhé půle vstoupili znovu lépe hosté. V 46. minutě mohl navyšovat D. Hlavin. V 52. minutě se prosadili i domácí. Po rohovém kopu vyhrál souboj domácí Novosad a hlavou snížil na 1:3. V 61. minutě šel sám na domácího gólmana P. Janečka, ale neuspěl. V 73. po rohu Budětic měl na hlavě gól V. Hozman, ovšem přestřelil. V 73. pěkně našel budětický D. Chmelík centrem ve vápně domácích V. Kordu a ten uzavřel účet na konečných 1:4. Na konci ještě došlo k nepříjemnému střetu našeho V. Kordy s domácím brankářem, ze kterého si Venca odnesl nepříjemné zranění žeber. Snad se tedy brzy uzdraví.

Náhledy fotografií ze složky Příprava Žihobce (1:4)