TJ Sokol Chudenice - FK Budětice 2012 3:1 (2:0)

23. 8. 2019

Začátek utkání byl dost svižný a plný šancí. V 8. Minutě měl první šanci budětický kapitán V. Hozman, hosté rovněž zakončením J. Ruperta  byli blízko ke gólu. V 11. minutě se situace opakovala, opět v šanci V. Hozman a znovu protiútok domácích, který zneškodnil až budětický brankář J. Vinter. Následující minuty byly o proměňování a neproměňování šancí. Budětický V. Korda v 27. minutě, po rohu Z. Frančíka, mířil těsně nad. M. Kratochvíl ve velké šanci rovněž nad. V 37. minutě se do hlavičky pěkně položil D. Hlavin, ale bránu těsně minul. Domácí byli o poznání přesnější a tak si brankami z 21. a 30. minuty vytvořili nadějný náskok do druhé půle.

Tu Budětice rozhodně nezabalily a vytvořily si i patřičný tlak. V 67. minutě těsně minul bránu budětický J. Sekyra. V 78. Minutě byl v podobné situaci J. Sekyra přesnější. 2-1. V 87. minutě hosté zahodili obrovskou šanci na vyrovnání. M. Štěch z malého vápna střílí do odkryté brány, jenže jen do svého spoluhráče M. Miroše, který ač nechtěně pomohl domácím. Na závěrečné minuty hosté hru zcela otevřeli a při hře vabank se domácí prosadil ještě jednou, v 93. minutě. Bohužel tomu předcházel zákrok gólmana J. Vintera, který byl potrestán červenou kartou. A tím byl zmar a smůla na straně hostů dokonána.