Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Budětice 2012 - Sigi Team

28. 7. 2019

Příjemný den pro všechny návštěvníky z Budětic a Rabí začal dětským dnem od 14 hodin. Bohužel počasí nepřálo a málem jsme akci museli rušit. Naštěstí před třetí hodinou přestalo pršet a den pro děti začal ukázkou práce psovodů. Po dešti začali přicházet další a další děti a dětský den se nakonec velmi povedl.

Čekali jsme ale hlavně na utkání s hvězdným Sigi teamem, který se nám trochu opozdil a utkání tak začalo o 45 minut později. Dobře že tak, alespoň jsme mohli, kulantně řečeno, více pohostit diváky připraveným občerstvením. Za Sigi Team se před očekávaném utkáním Horst omluvil za zpoždění ve svém předzápasovém proslovu a zároveň představil Sigi Team. Ten se skládal ze samých bývalých ligových fotbalistů a některých reprezentantů. Snad na Jardu Bednáře (bývalý hokejový reprezentant) a Petra Suchoně (moderátor TV Nova). Někteří z hráčů Sigi Teamu ještě fotbal aktivně hrají a to bylo sakra znát. Předvedli nám, jak se s to s balónem správně dělá a chvílemi nám jej moc nepůjčovali. To nám ale nevadilo, ani výsledek 3:6. Podstatný byl zážitek z krásné akce. Dokonce si v sobotu zahráli i bývalí hráči TJ Sokol Rabí, jako byl například Pepa Pinkas. A hlavně se zápas stal takovým rodinným milníkem ve společném utkání táty se synem, zahráli si spolu Standa a David Homolka, Venca a Venca Korda, Jarda a Venca Hozman. Tenhle den myslím zůstane dlouho v naší paměti. Škoda jen, že Vence Korda starší nedal penaltu, Mára Paroubek orazítkoval tyč, Petr Janečka břevno a trenér dvakrát minul bránu, …… z toho se špatně spí. Ale čert to vem. Důležitý byl ten zážitek. Moc děkuji všem, co se na akci podíleli. A děkuji hlavně hráčům Sigi teamu. Den jsme si užili. Super!

Za FK nastoupili:

Jirka Vinter , Standa Homolka (oba brankáři), Michal Krippel, Jan Sekyra, Jiří Josefík, Marek Paroubek, Martin Miroš, Zdeněk Frančík ©, Martin Štěch, Matyáš Kratochvíl, Petr Miroš, David Homolka, Venca Hozman, Zbyněk Chmelík, Petr Janečka, Venca Korda, Pepa Pinkas, Honza Tušinovský, Jarda Hozman, Venca Korda st.,

Za Sigi Team nastoupili:

Jiří Bobok (brankář FK Jablonec), Petr Suchoň (moderátor TV Nova), Jan Vorel (Slavia, Dukla Praha), Luděk Stracený (Sparta, Příbram), Martin Muller (Slavia, Blšany, Plzeň, Příbram), Jaroslav Bednář (bývalý hokejový reprezentant), Václav Koloušek (bývalý reprezentant, hráč Slavie, M. Boleslavy, Sparty, Liberce a Příbrami), Jiří Novotný (jedna z největších ikon Sparty, bývalý reprezentant), Ruda Otepka (Dukla, Příbram, Ostrava, Budějovice), Horst Siegl (super chlap, bývalý reprezentant), Martin Frýdek (Sparta, bývalý reprezentant), Horst Siegl ml. (syn super chlapa a nejrychlejší hráč Sigi Teamu)

Diváků: hodně

Branky Budětic: V. Hozman, V. Korda, M. Krippel

Rozhodčí: Josef Javorský, Jiří Petržílka, Anetka Hanzlíková

Velké díky sponzorům: D-Beton, Stafis-KT, Město Rabí, Obec Budětice, Hostinec U Šafandů, Pavel Toucha

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Sigi Team 27.7.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář