Budětice 2012 - TJ Měcholupy 2:3 (1:0)

12. 8. 2019

Soupeř přijel s týmem mladých, ambiciózních hráčů. Ale zároveň méně zkušených, a tak více šancí měli domácí. V 6. minutě byly Budětice, po rohovém kopu, blízko gólu. V 12. se dostali do velké šance hosté, střela šla ale nad bránu. V 17. minutě, po dlouhém autu R. Melky měl šanci budětický V. Korda. V 32. M. Štěch ve slibné pozici jen nastřelil hráče a tu největší šanci měl v 32. minutě domácí kapitán V. Hozman, kdy sám na gólmana neuspěl. Jenže nedalo mu to a v 43. minutě se dokázal prosadit v individuální akci. 1:0.

V 53. minutě byl ve velké šanci M. Kratochvíl. Následně na to, v 54. minutě byli domácí ve středu zálohy nedůslední a hosté vyrovnali. 1:1. Těsně na to prolétl míč domácí obranou, ale skóre se neměnilo. V 63. minutě se kopala penalta pro domácí. Tu V. Hozman neproměnil, ale vzhledem k tomu, že rozhodčí nepískal a zároveň vylučoval měcholupského J. Duchka, penalta se opakovala. Tu již V. Hozman zvládl a o výsledku se zdálo být rozhodnuto. Začal se od té chvíle hrát z obou stran hodně útočný fotbal. V 65. minutě šel sám na gólmana domácí R. Melka a neproměnil. V 70. minutě se zase předvedl domácí gólman J. Vinter. V 75. a v 80. minutě mohl navyšovat ve slibných šancích domácí V. Korda, měcholupský gólman byl úspěšnější. Hosté šance přežili a naopak se po penaltě z 83. minuty dočkali vyrovnání. A nejen to, v 87. minutě dokonale otočili výsledek a zápas vyhráli 3.2.

Dnes jsme sehráli slušný zápas. Vím, že většina s tímto výrokem nebude souhlasit. Již samotný výsledek tomu neodpovídá. Ale je to můj názor. Nicméně, měli jsme si se závěrem zápasu poradit mnohem lépe. U první branky hostů měl být mávám ofsajd hráče, který v ofsajdové pozici byl a evidentně hru ovlivnil. Druhý gól musím za ruku připsat Matesovi, ale tenhle kluk makal celej zápas a nic mu rozhodně nevyčítám. Třetí branku hostů vyčítám obraně, akce měla být přerušena již na půlce. A teď to hlavní, vyčítám útočníkům či záložníkům neproměněné šance. Být stav 3:1, tak se hosté položili. Ale na kdyby se nehraje, tak za týden v Chudenicích snad budeme efektivnější. Jede se autobusem. Odjezd v 15.00 z Rabí a v 15.10 z Budětic.

Náhledy fotografií ze složky Budětice2012 - Měcholupy (2:3)