Rabí , 85 diváků | Rozhodčí: Lojík Václav

3:0

(3:0)

Tělovýchovná jednota Sokol Mochtín

STŘELCI: 10. Janečka Petr, 31. Šup Ondřej (vl.), 45. Janečka Petr

Začátek zápasu jsme zvládli, od prvních minut jsme byli lepším týmem a v 10. minutě dokázali svoji převahu zužitkovat. Útočník P. Janečka, sice nadvakrát, ale přesto proměnil. 1:0. V dalších minutách to byl koncert. Hosté sice hrozili z nebezpečných brejků, nicméně pěkné kombinace Budětic tohle zastínily. V 31. minutě poslal přímý kop do vápna budětický L. Fiala a po následné hlavičce mochtínského O. Šupla a vlastní brance, bylo skóre veselejší. 2:0. V 37. minutě mohl navyšovat znovu P. Janečka. V šanci sám na brankáře ovšem neproměnil. Přesně o 100 % úspěšnější byl ve 45. minutě. 3:0. Mochtínští zahrozili jen jednou. Brankář P. Toucha se ideálně nedohodl se svou obranou, překvapivěJ vyběhl až na hranici vápna a málem byl z pravé strany přelobován.

Druhý poločas již z naší strany nebyl tak pohledný, na druhou stranu o to víc šancí jsme měli. V 51. minutě budětický kapitán M. štěch nastřelil tyč. V 53. minutě Budětice předvedly parádní kombinaci, na jejímž konci byl P. Janečka, ale přestřelil. V 57. minutě míří z úhlu R. Melka těsně vedle brány. V 64. minutě další tyč branky hostů, na kterou si sám vyrážel střelu mochtínský gólman. Minutu na to v další šanci domácí obránce M. Paroubek, trefil však jen připraveného gólmana. V 81. minutě zahrozili i hosté, kdy jejich střelu zachraňoval až na brankové čáře budětický útočník V. Hozman. V 88. minutě ještě mohl zkompletovat svůj hattrick budětický P. Janečka, levačkou ovšem těsně minul a druhý poločas tak skončil bez gólu.

V první půlce jsme dnes sehráli parádní fotbal. Nevím, kdy naposledy jsme doma tak dobře hráli. Napadá mi jen srovnání s druhým poločasem v Lubech. Na tenhle fotbal se prostě koukat dalo. Kouba si vychytal nulu, jsme pátí v tabulce OP, no co víc si přát. Co víc? Další body. Musíme se pokusit porazit doma Chudenice, i když se nám to už dlouho nepodařilo. Tentokrát to vyjít musí. Čeká nás totiž následně série velmi těžkých utkání. V Bolešinech, doma s Hradešicemi a v Janovicích.