Budětice 2012 - Volyně 4:1 (2:0)

8. 8. 2016

Volyňské béčko tentokrát přijelo trochu posílené a s lepší sestavou než minulý týden. I tak byli po většinu utkání domácí jasně lepším týmem. Již ve 4. minutě se po rohu Z. Frančíka trefil hlavou M. Štěch. V 35. minutě navyšoval R. Melka, po přihrávce od Jindřicha Vintera. Ke konci poločasu se začali objevovat "okénka" i u domácích. Hosté se dostali v 41. a 44. minutě do gólových příležitostí, ovšem neproměnili je.

Druhý poločas začali zase lépe domácí. Po autovém vhazování se dokázal ve vápně prosadit J. Sekyra. 3:0. V 56. minutě svým druhým gólem navyšoval R. Melka. Tentýž hráč se ve zbytku zápasu dostával do mnoha dalších, slibných příležitost, tentokrát již bez gólového efektu. Domácí v závěru prokázali několik nedostatků v obraně a hosté se tak zaslouženě dostali ke korekci skóre. 4:1

Za týden nás čeká již první ostrý start v okresním přeboru, kam jsme postoupili. Na úvod přivítáme doma těžkého soupeře z Měcholup. Bohužel do současné rozsáhlé marodky nám přibyl tuto sobotu ještě kapitán V. Korda.