Turnaj ve Velkém Boru

3. 8. 2014

Budětice skončily na turnaji ve Velkém Boru na posledním, čtvrtém místě. Za svůj výkon se ale rozhodně stydět nemusí. Proměňování šancí bylo dnes nejslabší stránkou Budětic.

Budětice 2012 – Malý Bor 2:2 (PK 8:9)

Budětice vedly po poločase 2:1 a byly nebezpečnějším týmem. Řadu stoprocentních, gólových šancí neproměnily. Naopak. Dvě zbytečné chyby maloborští potrestali a dočkali se vyrovnání. I závěrečné minuty zápasu patřily Buděticím, žádnou ze svých příležitostí však neproměnily a rozhodovat o postupu do finále musely PK. V těch měli více štěstí hráči z Malého Boru.

Branky Budětic: Fiala Luboš (PK), Melka Roman

Penalty proměnili: Pařízek, Korda, Tušinoský, Melka, Chmelík D.

Neproměnili: Fiala, Janečka, Štěch

Budětice 2012 – Svéradice B.1:2

Do zápasu o třetí místo musely Budětice nastoupit ihned po zápase s Malým Borem a to se na únavě řady hráčů také projevilo. Zápas byl v celku vyrovnaný, s mírnou převahou Budětic.

Branku Budětic vstřelil R. Melka.

Uznání, za předvedený výkon na celém turnaji, patří především našim starším hráčům. Někteří z nich dokázali odehrát celé dva zápasy, které následovaly těsně po sobě. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen náš Jirka Vinter (u nás mu říkáme díra :-). A nebýt neuvěřitelného neproměňování šancí, mohl být, podle mého názoru, budětický Roman Melka vyhlášen hráčem turnaje.

Turnaj vyhrál Malý Bor, který v utkání o 1. místo, s domácím Velkým Borem, dokázal otočit nepříznivý stav z 2:0 na 2:3.