Hartmanice - Budětice 2012 2:1 (1:1)

21. 9. 2014

Hartmanice jsou jedním z nejlepších mužstev v III. třídě a podle toho i začaly zápas. Byly lepším týmem a dostávaly se i častěji k zakončení. Po úvodních 10 minutách přidali i hosté a hra se vyrovnala. Ve 23. minutě unikl po pravé straně rychlý, hartmanický záložník s číslem 7, jednoznačně nejnebezpečnější hráč na hřišti, F. Švehla jej nestihl zastavit a nekrytý L. Mačuda pohodlně zakončoval. 1:0. Od té chvíle Hartmanice zcela ovládly hřiště a mohly skóre navyšovat. To se ale nestalo, naopak důrazný P. Janečka srovnal v 38. minutě na 1:1 a Budětice se tak dostaly do hry. Zápas nejenom vyrovnaly, ale i začaly dostávat domácí do úzkých.

Druhý poločas hosté přidali na tempu a zápas byl vyrovnaný, s protiútoky na obou stranách. Deset minut před koncem utkání šel sám na domácího brankáře budětický J. Tušinovský, svoji 100% šanci však nevyužil. Když se již schylovalo k penaltovému rozstřelu, zahrávali hosté rohový kop, kterým mohli zápas rozhodnout ve svůj prospěch. Budětice jej však trestuhodně zahrály do autu a z následujícího odkopu od brány se domácí dokázali dostat přes obranu Budětic a přesně skórovat. Devadesátá minuta - 2:1.

Na Hartmanice jsme bohužel nestačili. Soupeř byl lepší, především v prvním poločase jsme se většinou jen bránili. Z tohoto pohledu je vítězství domácích zasloužené. Ovšem za bojovnost a snahu ve druhém poločase jsme si bod zasloužili. Dostat rozhodující branku v poslední minutě je až příliš kruté! Ostudu jsme dnes rozhodně neudělali. Na to, jak jsme hráli a bojovali se, ale historie neptá. Venku jsme ještě nezískali ani jeden bod a to je prostě špatně. Příští týden hrajeme doma. V neděli od 14 hodin, s nebezpečným Bezděkovem. Na domácím hřišti musíme bodovat a je jedno s jakým soupeřem. Věřím, že se znovu budeme moci spolehnout na naše skvělé fanoušky a zápas zvládneme. Sobotní zápas, z mého pohledu, velmi dobře řídil rozhodčí M. Šmrha.

Hodnocení:

Toucha-1, Štěch-3 (Paroubek-2), Švehla-2, Sekyra-1N, Fiala-2, Chmelík D.-3 (Homolka-1), Frančík-3 (Chmelík Z.), Pařízek-2, Tušinosvký-3, Korda-2, Janečka-2

Zvolte nejlepšího hráče Budětic

HARTMANICE – BUDĚTICE  2:1(1:1)

Branky: 23.  Mačuda Lukáš , 90. Soudek Lukáš -  38. Janečka Petr Rozhodčí Šmrha Miroslav, ŽK 2:0 , diváků 140.