Velké Hydčice - Budětice 2012 0:3 (0:2)

1. 5. 2024

Poslední zápas s Hydčicemi jsme na podzim doma prohráli a po pravdě nebyli jsme v tom utkání ani lepší, přestože jsme hráli doma. Tentokrát to byl úplně jiný zápas. Od začátku jsme získali převahu, ale opět se trápili v koncovce. Vysvobození přišlo v 25. minutě. Na pravé straně se uvolnil P. Hvostál, přihrál do vápna, kde se pravou přesně trefil Z. Frančík, v sobotu hráč utkání. V tempu jsme nepovolovali, v 38. minutě se individuálně prosadil M. Voldřich. 0:2 a tím jsme i uzavřeli skóre první půle.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře a po rohovém kopu a skrumáži před gólmanem navýšili skóre v 76. minutě J. Josefík na 0:3. Brankový stav se již dále neměnil a tak jsme oslavili první vítězství venku.

Za týden v neděli zavítáme do Veřechova. Hraje se od 15.00.