TJ Měcholupy B - FK Budětice 4:1

17. 4. 2024

Měcholupy byly v tomto utkání jasným favoritem a to také potvrdily. Tým nastoupil s několika oporami, které nastupují i za A tým a ty nám v útoku dělaly značné problémy. I přesto jsme do 43. minuty drželi nadějný výsledek 1:0. Do poločasu jsme ale ještě dvě branky obdrželi.

Do druhé půle domácí prostřídali a chvíli se hrál vyrovnaný fotbal. My jsme dali jednu branku a hosté také. Konečný výsledek 4:1 pro nás byl ještě přijatelný, s ohledem na množství tutovek, které náš brankář J. Vinter vychytal. Na soupeře jsme dnes prostě neměli, a nebude na ně mít ani jiný tým z naší soutěže. Pokud ovšem za B tým Měcholup budou nastupovat hráči pouze B týmu, je to soupeř hratelný. To se ale v neděli nestalo.