Svéradice B - Budětice 2012 2:3 (0:2)

22. 5. 2024

Svéradickému béčku se poslední zápasy příliš nedaří. Možná i proto se v neděli v jejich sestavě objevilo i několik hráčů, kteří den před tím nastoupili i za A tým. I přesto se lépe povedl úvod nám. Již v 9. minutě se po rohu prosadil J. Josefík. O:1. V 40. minutě jsme vedení potvrdili Z. Frančíkem, z prudké střely ze střední vzdálenosti.

Celou zápas jsme se snažili pohlídat svéradického R. Kábu, ale to se nám úplně nedařilo a v 64. minutě R. Kába snížil na 1:2. V 71. minutě utekl domácí obraně budětický M. Bláha a tvrdou střelou se trefil k pravé tyči. 1:3. Zápas ale rozhodnutý nebyl. V 84. minutě se znovu prosadil Roman Kába a udělal ze zápasu drama. Obzvláště když pár minut před koncem ve velké šanci minul bránu. Vše jsme přečkali a teď již vyhlížíme další důležitý zápas. V neděli doma s Milčicemi.