Budětice 2012 - TJ Hartmanice 6:0 (4:0)

24. 4. 2024

Na hřiště do Rabí měl v sobotu dorazit zdecimovaný tým, především díky zraněním a jiným absencím. Nakonec přijelo hartmanických dvanáct a tak se očekávalo spíš vyrovnané utkání. Jenže dnes jsme měli v zakončení sakra štěstí a v podstatě do čeho jsme kopli, to tam prostě spadlo. V prvních sedmnácti minutách v našem útoku úřadovala dvojice J. Tomas a M. Bláha, přičemž Mcihal se trefil dvakrát a Honza jednou. Ve třicáté minutě L. Fiala dobře zahrál roh a V. Hořejš pohodlně skóroval. 4:0. Zbytek první půle jsme už odehráli laxně a na hřišti v tu chvíli byli lepší hosté.

Na začátku druhé půle se trefil J. Tomas, po neproměněné tutovce M. Bláhy, a v 78. minutě ještě šestou branku přidal chytrou střelou domácí kapitán R. Melka. 6:0. Skóre je pro hosty trochu kruté, navíc se nechal zbytečně vyloučit hartmanický D. Vlasák. Za zmínku stojí i neproměněná penalta M. Bláhy z první půlky.

V sobotu jedeme do Hydčic a následující týden do Veřechova. To budou hodně náročné zápasy a mohou již naznačit, kdo se v této soutěži zachrání.