Budětice 2012 - Kašperské Hory 2:2 (2:1)

5. 4. 2024

Utkání s třetím týmem tabulky jsme nezačali špatně a již v 9. minutě šel sám na brankáře hostí R. Melka, bránu ale minul. V 15. minutě zase pro změnu nás zachraňoval brankář J. Vinter, kdy střelu vyrážel nohou. V 17. minutě jsme rozehráli roh do brány a vysoký V. Hořejš svou hlavu umístil přesně. 1:0. V 25 minutě vyrovnal hostující D. Kiml, když přeloboval gólmana J. Vintera. Ten proti sluníčku nic neviděl a jednoduchou střelu zkrátka pustil. V 45. jsme opět byli úspěšní při standardce. Dlouhý aut R. Melky prodloužil M. Novotný a na konci byl opět V. Hořejš, který se hlavou nemýlil. 2:1.

Ve druhé půli jsme byli lepším týme a vytvořili si i zajímavé šance. Několik závarů v malém vápně jsme už nevyužili, hosté je mnohdy se štěstím dokázali ubránit. Potom ale přišel samotný závěr. Od 80. minuty již byly nebezpečnější Kašperské Hory. V 80. minutě jsme se štěstím ještě přežili velkou gólovku. V 83. minutě ale přišla dnes druhá chyba v naší obraně. J. Josefík netrefil balón, ten propadl až k P. Chudému, který tak šel sám na bránu a poradil si střelou pod J. Vintera. 2:2. V samotném závěru už to bylo vabank. Přestože jsme tam ještě měli příležitosti, byli jsme s remízou celkem spokojeni. I když ke třem bodům nebylo daleko.

Za týden v neděli od 16.00 hrajeme v Měcholupech.