Budětice 2012 - Janovice B 7:0(1:0)

15. 5. 2024

Janovice mají dva odlišné B týmy. Ten jeden, co jezdí ven a většinou jej porážíme a ten kombinovaný s A týmem, co hraje doma a se kterým jsme zatím nikdy nebodovali. Tentokrát to janovičtí měli ještě těžší, potýkají se s marodkou a souběžně jim hrál A tým. I tak jsme s nimi o poločase vedli jen 1:0, po gólu J. Josefíka z 20 minuty. Nicméně šancí bylo hodně, ale ty jsme zkrátka neproměňovali.

Úplně jiná byla druhá půlka. Hostům, jak se zdálo, došli síly. My jsme měli 5 hráčů na střídání, soupeř žádného. Navíc jsme ve druhé půli nasadili do ofenzivní části naše mladé kluky a těm starší obrana Janovic konkurovat neuměla. Ve druhém poločase se na soupeře valil jeden útok za druhým a skóre 7:0 tak na konci z penalty uzavíral symbolicky náš brankář.

Do konce soutěže je ještě 5 zápasů a abychom se udrželi v soutěži, budeme muset vyhrávat. V neděli hrajeme ve Svéradicích, kde se nám v posledních zápasech nedařilo a kde to bude těžké.