Budětice 2012 - Hrádek B 2:1 (2:1)

V prvních minutách jsme na soupeře doslova vlítli a již ve druhé minutě ve velké šanci P. Hvostál nastřelil tyč. Po deseti minutách se hra začala vyrovnávat. Hosté se do šancí nedostávali. V 14. minutě ale zahráli přímý kop z velké dálky. Došlo k nedorozumění mezi našimi stoperem a gólmanem a míč překvapivě zapadl k naší tyči. 0:1. Nevzdali jsme se a začali tlačit na soupeře. Nejdříve J. Tomas nebyl úspěšný v šanci, kdy šel sám na gólmana. V 32. minutě ale Honza chytrou přihrávkou vybídl do sprintu rychlonohého V. Kordu. Ten se zbavil dvou obránců a přelstil i gólmana hostů. 1:1. V 38. minutě jsme zahrávali standardku a ve skrumáži do prázdné dorážel M. Novotný a tím jsme utkání parádně otočili. 2:1.

Ve druhé půli jsme většinou měli více ze hry. Jenže již podruhé jen nastřelili tyč a neproměnili slibné šance. Posledních deset minut se naopak hosté častěji dostávali k zakončení, naštěstí k nepřesnému. Na poslední minuty jsme poslali dopředu naše mladíky, kteří dostatečně zaměstnali obranu hostů. Takže místo vyrovnání museli hrádečtí řešit dvě velké šance Budětic.

Tyhle tři body jsme nutně potřebovali. Pokud ale existuje varianta, že spadávají až 4 týmy, musíme vyhrát oba poslední zápasy. V Ježovech a následně v Bolešinech.