Tatran Velké Hydčice - Budětice 2012 1:2

30. 4. 2023

Tohle derby jsme začali skvěle, Již v 3. muntě sI budětický M. Voldřich pohrál s domácí obranou a hlavou posLal Budětice do vedení. 1-0. V 5. minutě budětický V. Korda na malém vápně přestřelil bránu, stejně tak i v 26. minutě po rohu Z. Frančíka. Do 29. minuty domácí ani jednou neohrozili budětickou bránu, což se ale v této minutě stalo. Z. Zelený si poradil s naším obráncem a L. Kropáček střelou pod břevno srovnal skóre. 1-1. Od té doby, a to až do 40. minuty, byli lepším týmem domácí. Konec poločasu zase patřil FK a na to jsme navázali i ve druhé půlii V 62. mintě po levé straně utekl R. Melka a přes břevno dostal míř do brány. 1-2. V 70. minutě byl R. Melka v podobné šanci, ale gólman jej vychytal. Ještě před tím, v 65. minutě přišel dost možná klíčový moment. Budětcký V. Korda fauloval domácího J. Melku, ten situaci nezládl a po zbytečném oplácení dostal správně udělenou ČK. Je potřeba dodat, že i po udělené ČK ještě na ležícího hráče hodil balón. A to už bylo trochu přes čáru, přestože lze souhlasit s tím, že i náš hráč měl dostat ŽK.
Dnešní výkon byl sice lepší, než ten s Hartmncemi.minimálně výsledkově. I přesto si musíme říct, že to bylo "o chlup". Domácí v deseti mohli vyrovnat. V posledních minutách kopali dva nebezpečné rohy. My je sice zvládli ubránit, ale tohle příště nesmíme připustit. Každopáně Tatranu VH budeme držet palce pro nadcházející zápasy. Tohle bylo fajn derby se vším všudy. Určitě stokrát lepší, než hrát proti často rádoby B týmům, kterých máme ve skupině až moc. Za týden v Mečíně to sice bude těžké, ale doma jsme je dali a tam nemáme co ztratit. Je to podoné, jako to bylo v Bolešinech. Jedeš si užít fotbal a zkusit přivézt body. MY JSME BUDĚTICE!

Náhledy fotografií ze složky Tatran Velké Hydčice - Budětice2012 (1:2)