SK Bolešiny B - FK Budětice 2012

3. 4. 2023

SK Bolešiny B - FK Budětice 2012 4:5 (2:2)

20. 3. 2023

Utkání mělo dost divoký rozjezd. Začali jsme dobře, ale naše snahy domácí trestali dvěma tvrdými zákroky. V 11. minutě se ve vápně pěkně uvolnil R. Melka a byl faulován. Penaltu mazácky proměnil náš nový snajpr M. Voldřich. Hosté brzy srovnali a dokonce šli do vedení, oba góly zařídil J. Pitel. V 32. minutě se nám podařilo vyrovnat R. Melkou, který v neděli domácí obranu pěkně provětral.

V 70. minutě se domácí J. Pitel trefil potřetí a s námi to v tu chvíli nevypadalo moc dobře. Ale začali se nám dařit standardky. V 75. minutě vyšel dlouhý aut R. Melky a dobrá trefa Martyho. 3:3. Za tohoto stavu jsme následně přežili dvě tutovky domácích, které končili těsně vedle tyče. A přišel první roh na jedničku, kdy se přímo trefuje L. Fiala. 3:4. Pět minut na to, v 80. minutě, jsme rozhodli stejný roh zopakovat, exekutorem byl znovu L. Fiala a na zadní tyči číhal M. Štěch, který se trefil hlavou přesně. 3:5. Po té se domácí do nás pustili, dokázali snížit na 4:5, ale úplný závěr jsme si pohlídali. Tohle bylo od nás odmakané vítězství. Měli jsme také trochu štěstí a překvapivě a snad i poprvé odvážíme z Bolešin všechny tři body.