FK Budětice 2012 - TJ Žihobce 0:1

V tomto ročníku jsme zažili mnoho pěkných a úspěšných zápasů. Ty z poslední doby k tomu ale rozhodně nepatří. Zápas s Žihobcemi se nevyvíjel špatně, dokonce jsme i na tom tvrdém povrchu dokázali kombinovat a byli lepším týmem. K tomu nám mělo ještě výrazně pomoci vyloučení žihobeckého M. Holmana z 35. minuty. Jenže my jsme proti deseti začali hrát hůř.

Ve druhé půli jsme sice hráli většinou na půlce soupeře, jenže promarňovali jednu šanci za druhou. Naše střelecká nemohoucnost je bohužel obrazem neúčasti na trénincích. Tahle bohorovnost nás stojí body a hlavně lepší dojem z předvedené hry. A to se stalo i v sobotu. Hosté v 84. minutě rozhodli utkání za nás. Trefil se K. Hanzlík a ostuda byla na světě. 0:1. V poslední minutě jsme ještě měli kopat penaltu, alespoň podle mého názoru byla jasná. Rozhodčí V. Dušek ale měl názor jiný, a protože nám v tuto chvíli již o body nešlo, nemá smysl to více rozvádět.

Každopádně pokud nechceme jít na dokopnou se sklopenými hlavami, budeme muset v posledním utkání hodně přidat. Tuto sobotu od 16.00 hostíme doma Hrádek. Dokopná je následující sobotu od 15.00 v budětické hospodě.