FK Budětice 2012 - TJ Běšiny

18. 5. 2023

Prvních deset minut patřilo hostům. Od té doby se ale hra srovnala a jeden z důležitých momentů přišel v 31. minutě, kdy byl po druhé ŽK (a po první velmi přísné) vyloučen D. Homolka. Od vyloučení se domácí tým naopak semkl a byl dokonce lepším na hřišti. V 43. minutě šli domácí do vedení, po hlavičce J. Josefíka, který si ofsajdovou lajnu umí pohlídat. Ovšem pomezní hostů Zdenda Kolář domácí podržel, k údivu všech odmával (ne)ofsajd, jako již asi desetkrát předtím.

Ve druhé půli byla hra velmi neurovnaná a pro diváky ne příliš atraktivní. V 70. minutě šel do sprch běšinský D. Jaroš (rovněž po dvou ŽK) a hrálo se deset na deset. Ve zbytku utkání jsme měli větší počet standardek a možností jít do vedení. V 87. minutě špatně vyběhl běšinský gólman, toho obešel budětický záložník A. Krůs, ovšem následně prázdnou bránu nepochopitelně minul. 0:0. Konec zápasu.