Budětice 2012 - Volyně 9:1 - příprava

12. 3. 2018

Prvních patnáct minut se zdálo, že by se mohlo jednat o vyrovnaný zápas. To vše ale změnily první tři góly Budětic. V 16. minutě se poprvé prosadil P. Janečka. Komár skóroval i v 37. minutě, obě branky po přihrávkách nového špílmachra M. Paroubka. V 31. minutě se jednou prosadil i R. Melka (po přihrávce Z. Frančíka). Oba dva předchozí střelci mezitím vymysleli (konkrétně v 26. minutě), jak se branky nedávají a jak hloupě to může vypadat. Ale to nebyl jediný střelecký zmar domácích v tomto utkání. K těm dalším je ale lépe se nevracet. První poločas 3:0.

V 50. a 55. minutě se dvakrát prosadil V. Korda. V 57. minutě o sobě dali vědět i volyňští, střelou z dvaceti metrů překvapili nepřipraveného J. Vintera. V 59. a 66. minutě se dvakrát trefil J. Sekyra (po přihrávkách M. Štěcha).

Konečné skóre. 9:1.

Další šance jsme zahodili dost hloupě. Oblíbený soupeř z Volyně nás tentokrát moc neprověřil. Ve druhé půlce a hlavně v posledních patnácti minutách hosté zcela rezignovali a tím nám příliš nepomohli. V první půli mě zaujal výkon obou beků a konec konců i celé obrany. Takhle by to fungovat mohlo. Uvidíme za týden v Hydčících a hlavně za čtrnáct dní doma s Lubami. Tam se teprve ukáže, jak jsme se na jaro připravili.

Náhledy fotografií ze složky Budětice2012-Volyně (9:1)