Budětice 2012 - Sokol Měčín 1:2 (0:1)

8. 5. 2018
STŘELCI: 68. Hozman Václav 31. Vondra Daniel (pen.), 50. Král Milan

Budětice svého soupeře zaskočily a patřil jim úvod utkání. Hosté sice v prvním poločase nastřelili břevno, více šancí ale měl domácí celek. Ve velkých šancích se objevili R. Melka a dokonce dvakrát Z. Frančík. Hosté však využili rychlého protiútoku, na jehož konci se kopala penalta. Tu D. Vondra proměnil se štěstím. Prudkou střelu se domácímu gólmanovi P. Touchovi podařilo vystihnout, ovšem ne vyrazit. 0:1. Druhý poločas začali lépe hosté. Po dlouhém autu do vápna se přes domácí obranu prosadil M. Král. 0:2. Od této situace vsadili domácí více na útok a to se začalo vyplácet. Nejdříve šel sám na gólmana domácí V. Hozman. Poprvé neuspěl, po druhé již ano. V 68. minutě to bylo 1:2. Hosté od té chvíle začali kouskovat a zdržovat hru. Tohle zvládli bravurně a těsný náskok udrželi.

Dnes se za výkon stydět nemusíme. Jenže dobrý výkon neznamená body. A ty bychom teď nutně potřebovali. Čekají nás těžké zápasy a náš největší konkurent v boji o sestup začal zázračně vyhrávat. Dvakrát po sobě remizoval s těžkými soupeři a dvakrát vyhrál na penalty. No, co k tomu dodat. My se každopádně soustředíme na sebe, v neděli hrajeme v M. Boru, se kterým se nám zatím vůbec nedařilo a je potřeba to změnit.