Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bezděkov - Budětice 2012 0:2 (0:1)

27. 4. 2015

Budětice přijeli na hřiště do Bezděkova bez několika opor, zároveň s cílem napravit zaváhání z minulého kola. Hned v prvních pěti minutách se hosté ocitli ve dvou slibných situacích, ale bez vážnějšího ohrožení branky. V 16. minutě utekl domácí obraně R. Melka a svým důrazem se dokázal i prosadit. 0-1. V 25. minutě mohl na dva nula navyšovat Z. Frančík, po chytrém centru J. Sekyry. Z malého vápna však branku přestřelil. Od této chvíle byli o něco aktivnější domácí, branku hostů však ohrozit nedokázali.

I v druhém poločase měli častěji míč na svých kopačkách domácí. Za celý zápas se ale nedostali ani do jediné gólové šance a tak na bodový úspěch myslet nemohli. Naopak Budětice mohly skóre navyšovat. Jestli někdo pochyboval o aktuálně nevalné formě R. Melky, tak v neděli v Bezděkově pochybovat přestal. V 56. minutě to vypadalo, že R. Melka využívá nějaký přídavný motor nebo jiné nedovolené prostředky. Rozdílem dvou tříd totiž utekl celé záloze i obraně Bezděkova a poslal do vápna přesnou přihrávku na D. Chmelíka. Ten ji chytře pustil na lépe postaveného Z. Frančíka, čímž zmátl obránce i brankáře domácích. Budětický středopolař již s proměněním své druhé šance v utkání problém neměl. 0-2. V další šanci se po té ocitl R. Melka, z malého vápna však přestřelil. Romana dnes bylo plné hřiště a pokud bezděkovští našli skulinku v budětické obraně, byl zase na svém místě V. Korda. Oba tito hráči Budětic dnes svým výkonem výrazně přispěli k úspěchu hostů. Budětice si zcela po zásluze odváží tři body. Jedinou kaňkou na výkonu Budětic je, zřejmě zbytečná, ČK L. Fialy, který si tak v samotném závěru pokazil dobrý dojem z poměrně solidního výkonu.

Hodnocení:

Toucha-1, Paroubek-1 (Jindřich Vinter), Štěch-2, Korda-1N, Josefík-2, Sekyra-1, Pařízek-2 (Jiří Vinter), Fiala (ČK)-4, Frančík-1, Melka-1, Chmelík-2 (Krippel-2)

BEZDĚKOV – BUDĚTICE  0:2 (0:1)

Branky: 16. Melka Roman, 56. Frančík Zdeněk

Rozhodčí Stach, ŽK 3:1, ČK 0:1 (87.  Fiala Luboš), , diváků 100.

 

Náhledy fotografií ze složky Bezděkov - Budětice2012 (0:2)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bezdekov - Budetice

(PH, 27. 4. 2015 10:55)

Nas celek byl jak polity zivou vodou, takove zlepseni asi cekal malokdo.
Zustanme ale na zemi, hrali jsme jak nam souper dovolil. Ani tento Bezdekov nicim nepripominal ten bezdekov, ktery nam na podzim ustedril bura.