Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bezděkov - Budětice 2012 0:2 (0:1)

27. 4. 2015

Budětice přijeli na hřiště do Bezděkova bez několika opor, zároveň s cílem napravit zaváhání z minulého kola. Hned v prvních pěti minutách se hosté ocitli ve dvou slibných situacích, ale bez vážnějšího ohrožení branky. V 16. minutě utekl domácí obraně R. Melka a svým důrazem se dokázal i prosadit. 0-1. V 25. minutě mohl na dva nula navyšovat Z. Frančík, po chytrém centru J. Sekyry. Z malého vápna však branku přestřelil. Od této chvíle byli o něco aktivnější domácí, branku hostů však ohrozit nedokázali.

I v druhém poločase měli častěji míč na svých kopačkách domácí. Za celý zápas se ale nedostali ani do jediné gólové šance a tak na bodový úspěch myslet nemohli. Naopak Budětice mohly skóre navyšovat. Jestli někdo pochyboval o aktuálně nevalné formě R. Melky, tak v neděli v Bezděkově pochybovat přestal. V 56. minutě to vypadalo, že R. Melka využívá nějaký přídavný motor nebo jiné nedovolené prostředky. Rozdílem dvou tříd totiž utekl celé záloze i obraně Bezděkova a poslal do vápna přesnou přihrávku na D. Chmelíka. Ten ji chytře pustil na lépe postaveného Z. Frančíka, čímž zmátl obránce i brankáře domácích. Budětický středopolař již s proměněním své druhé šance v utkání problém neměl. 0-2. V další šanci se po té ocitl R. Melka, z malého vápna však přestřelil. Romana dnes bylo plné hřiště a pokud bezděkovští našli skulinku v budětické obraně, byl zase na svém místě V. Korda. Oba tito hráči Budětic dnes svým výkonem výrazně přispěli k úspěchu hostů. Budětice si zcela po zásluze odváží tři body. Jedinou kaňkou na výkonu Budětic je, zřejmě zbytečná, ČK L. Fialy, který si tak v samotném závěru pokazil dobrý dojem z poměrně solidního výkonu.

Hodnocení:

Toucha-1, Paroubek-1 (Jindřich Vinter), Štěch-2, Korda-1N, Josefík-2, Sekyra-1, Pařízek-2 (Jiří Vinter), Fiala (ČK)-4, Frančík-1, Melka-1, Chmelík-2 (Krippel-2)

BEZDĚKOV – BUDĚTICE  0:2 (0:1)

Branky: 16. Melka Roman, 56. Frančík Zdeněk

Rozhodčí Stach, ŽK 3:1, ČK 0:1 (87.  Fiala Luboš), , diváků 100.

 

Náhledy fotografií ze složky Bezděkov - Budětice2012 (0:2)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář