Veřechov – Budětice 2012 1 : 1 (1 : 0) PK 4:3

4. 11. 2013

Budětice se v posledních utkáních mohly spoléhat na kvalitní obranu. To bohužel neplatilo první poločas ve Veřechově. Hosté sice působili fotbalovějším dojmem. Na šance byl v prvních 45 minutách rozhodně nebezpečnějším Veřechov. Obránci Budětic L. Fiala a F. Švehla velmi často chyběli ve svých obraných pozicích a umožňovali tak Veřechovu se jednoduše dostávat do šancí. Již v 6. minutě domácí využili chyby nekoncentrované obrany hostů. 1-0.

V dalším průběhu se tento obraz hry opakoval. Veřechovští se velmi snadno dostávali za obranu hostů. Domácí neproměnili PK, nastřelili břevno a o výsledku utkání mohli rozhodnout již v prvním poločase. Budětice tak posílají pozdravy do Prostějova, svému brankáři, který svým výkonem zajistil pro Budětice alespoň bod.

Do druhého poločasu, stejně jako v předchozích zápasech, nastoupily Budětice jako vyměněné.  Obrana Budětic začala působit jistě, záloha lépe kombinovat a bylo jen otázkou času, kdy hosté vyrovnají. V 60. minutě posílil útok Budětic M. Novotný. Již o několik minut později chytrou přihrávkou vyslal, za obranu domácích, P. Janečku a ten se nemýlil – 1-1. Poté přišla série neproměněných šancí hostů. Budětický V. Korda neměl svůj den. V sobotu ve Veřechově bylo vidět, co všechno se dá neproměnit. Bohužel i lavička a diváci domácích se nad tím několikrát hlasitě pousmáli. Zápas tak dospěl do remízového konce. Vzhledem k průběhu obou poločasů lze říci, že remíza je spravedlivá.

Aby té smůly nebylo dost, Budětice neproměnili také dvě penalty, v závěrečném penaltovém rozstřelu, který bonusový bod přinesl domácímu Veřechovu. Ten může rovněž poděkovat svému brankáři, který na tomto úspěchu měl značný podíl.

Za Budětice penalty proměnili: V. Korda, P. Pařízek, L. Fiala. neproměnili: J. Tušinovský, P. Janečka.

Tentokrát nemůžeme děkovat všem našim divákům. Někteří se bohužel chovali poněkud nevhodně, mám li to pojmenovat v úctě k našim divákům, kterým jinak, za celou sezonu, děkujeme za skvělou podporu.

Hodnocení:

J. Vinter -1N, Fiala-2, Švehla-2, Sekyra-2, Sehoř-1 ( Korda-3), Štěch-2 (Novotný-2), Pařízek-3,  Tušinovský-1, Josefík-3,  Homolka-5 (Frančík-2), Janečka-2

Branky: 6 .Brabec Jiří - 65. Janečka Petr, Rozhodčí Klička Jiří. ŽK 1 : 3. Diváků 120.