Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budětice 2012 - Plánice 0 : 0

27. 4. 2014

BUDĚTICE 2012 - S. PLÁNICE  0 : 0 (PK 3 : 0)

Úvod utkání byl opatrný, bez šancí na obou stranách. Pláničtí s přehledem odvraceli náznaky útočných výpadů domácích. Většinu hlavičkových soubojů vyhráli hosté a rozdíl v postavení v tabulce nebyl v úvodu vidět. Od 20. minuty domácí začali stupňovat tempo. Výsledkem byli tři velké šance, v krátkém časovém sledu. Během 10 minut mohly Budětice zápas rozhodnout. Všichni střelci však se svými šancemi naložili bídně a do šaten se šlo za nerozhodného stavu.

Druhý poločas začal podobně jako ten první. Možná o něco více nepřesný, na obou stranách. Od 60. minuty obě mužstva více otevřela hru a konečně se začal hrát poměrně pohledný zápas. Z. Frančík ve středu zálohy dirigoval útočnou hru domácích, kteří byli ke vstřelení gólu hodně blízko. Pláničtí se téměř celý poločas bránili a od prohry je zachránil výtečnými zákroky jejich brankář. V závěru zápasu Budětice přidaly a zápas začal diváky bavit. Bohužel bez gólů. Za nerozhodného stavu se kopaly „berberovi penalty“. Hosté v nich absolutně propadli. Domácí J. Vinter ukázal svoji kvalitu a rozhodl se, že svojí nulu nepustí. Za domácí suverénně proměnili zkušení Fiala, Frančík, Korda.

 

Dnes jsme odehráli, z mého pohledu, poměrně slušný zápas. Ne excelentní, ale určitě ne vyloženě špatný. Tím vyjadřuji nesouhlas s výroky některých fanoušků k našemu výkonu. Možná smůla, možná nemohoucnost našich střelců zřejmě zasluhuje velkou výtku, výkon celého mužstva nikoli. Plánice se nedostala do jediné gólové šance. Obrana v čele s V. Kordou nepřipustila ani náznak toho, že bychom chtěli body ztrácet. Na velké ovace to sice není. Ale zápas musel být, alespoň pro diváka, do poslední minuty zajímavým a napínavým. Musíme ocenit důsledný, obraný styl Plánice. Náš soupeř potvrdil (na jaře ještě neprohrál) zvýšený vzestup. Umístění v tabulce je pro Plánici, v této formě, nedůstojné. Přes všechny kritiky a negativa bych chtěl pochválit solidní výkony našich mladých hráčů M. Štěcha a J. Josefíka.

 

Hodnocení:

Vinter-1, Fiala-2, Paroubek-2 (Josefík-1), Korda-1, Švehla-2, Melka-1, Štěch-1N, Frančík-1, Tušinovský-2, Sekyra-2, Homolka-2 (Krippel-2)

 Diváků: 150! Ve žlutém trikotu 80. Děkujeme za skvělou podporu. L. Karas s praporem 1.

Rozhodčí: Jakš Jan, ŽK: 2:2, diváků 120

  

 

Anketa:

Vyberte našeho nejlepšího hráče

 

 

Náhledy fotografií ze složky Budětice - Plánice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář