Budětice - Pracejovice 10:1 (6:0)

17. 3. 2014

Hosté z Pracejovic přijeli k utkání nekompletní a nerozehraní. Naopak Budětice byly téměř kompletní a po zimní přípravě. Rozdíl byl znát již od prvních minut. Budětice vyrážely do rychlých útoků a pracejovičtí poněkud nestíhali. Ve 4. minutě poslal J. Tušinovský do šance J. Sekyru, který otevřel skóre zápasu. Již o 6. minut později se trefil i J. Tušinovský, po chytrém lobu z velkého vápna. Ve 13. minutě se trefil znovu J. Sekyra, po přihrávce P. Janečky.

Oba ofenzivní záložníci dělali hostům značné starosti. V 31. si opět pohráli s obranou hostů - R. Melka navyšuje za asistence J. Sekyry na 4:0. Zajímavý byl přístup pracejovických hráčů. I za tohoto stavu jejich útočníci napadali naše obránce na hranici PÚ. Tím samozřejmě dali prostor, ve svých zadních řadách, pro rychlonohé, budětický záložníky a skóre se navyšovalo dále. V 31. minutě se trefil znovu J. Tušinovský. Bývalá hvězda Pracejovic byla dnes při chuti. 5:0. V 38. minutě zase zafungovala spolupráce R. Melka a J. Sekyra. Druhý jmenovaný završil poločas svým hattrickem.

V první minutě druhého poločasu J. Sekyra pro změnu přihrával D. Homolkovi, který se nemýlil 6:0. V 51. minutě D. Homolka zase přihrál na branku P. Janečkovi – 8:0.

V 73. minutě se trefil M. Krippel, po kombinaci s J. Tušinovským. Diváci si v tu chvíli vyžádali populární „desítku“ a dostali ji. V 75. minutě opět skóroval D. Homolka, po přihrávce L. Fialy. Utkání se již dohrávalo bez tempa a zájmu všech hráčů. O rozruch se tak postaral jen L. Fiala, který ostřejším zákrokem poslal na zem pracejovického středopolaře. Po následné strkanici je rozhodčí Pena poslal oba pod sprchy.

Těsně před koncem zápasu se hostům podařilo dosáhnout alespoň jednoho čestného úspěchu. Po chybě budětický obrany snížili na 10:1

Za týden nás čeká ostrý start soutěže. Hrajeme v sobotu od 15 hodin proti Sušici C. Na zápas jsme připraveni. Soupeř ale také v zimě nespal. Pokud chceme uspět, musíme hrát ještě více kolektivně a hlavně naplno celých 90 minut!