Budětice - Pačejov B 1:1 PK 5:3

14. 6. 2014

Poprvé v naší krátké historii jsme bodově zvládli poslední zápas před přestávkou. Snadné to ale rozhodně nebylo.

Utkání proti Pačejovu se v mnohém podobalo utkání z minulého týdne. Také jsme jeho podstatnou část bojovali o vyrovnání a také se to s přispění štěstí povedlo. Náš výkon byl do té doby velmi dobrý.

Pravděpodobně euforická nálada a úbytek sil v našem týmu byly příčinou, že jsme pak začali hrát nesoustředěně, skoro až naivně. Ve středu jsme začali ztrácet míče a útočící hráči soupeře často přečíslovali naše obránce a ostatní naši hráči se vůbec nestíhali nebo možná nechtěli vracet. Občas to vypadalo, že hrajeme v rozestaveni 5 - 0 - 5.

V situaci, že zbývá posledních několik minut veleúspěšné sezony to ale nikoho moc netrápilo. Navíc možná s trochou štěstí se už skore neměnilo.

Pak už se jen Rabím rozléhalo We are the champions of 4.B :-) Tím ale oslavy nekončí. Příští týden nás čeká dokopná a na konci června ještě pouťová zábava v Buděticích. Podrobnosti obou akcí budou ještě upřesněny.