Jdi na obsah Jdi na menu
 


V. Hydčice - Budětice 2012: 2 - 1

5. 8. 2012

Poslední přípravný zápas Budětic měl bohužel, ve svém začátku, podobný průběh jako ty předchozí. Neefektivní útok (do příchodu J.Sekyry, který jej výrazněji oživil), příliš volného prostoru v prostředku hřiště a nedůrazná obrana!! To dokázali, fotbalově kvalitnější, Hydčice efektivně zužitkovat – 2 střely za prvních 20 min. poločasu, 2 góly. To ale bylo od hostů vše, naopak Budětice zahrozily několika povedenými akcemi na jeden dotek. Zamyslet se musíme nad neproměněním tří vyložených gólových šancí v prvním poločase. To by nás při mistrovských utkáních mohlo hodně mrzet.

Od 20. minuty Budětice předváděli poměrně kvalitní fotbal, především obrana, skvěle dirigovaná V. Kordou konečně podala spolehlivý výkon (ale až po vstřelené brance). Ve druhém poločase se již nic zásadního nestalo, proto stojí za zmínku jen korigování výsledku z PK.  Úspěšným exekutorem byl V. Korda.

V prvním mistrovském utkání, příštím týden s Pačejovem B, snad budeme výsledkově úspěšnější. Věříme, že útočná řada bude již pro soupeře nebezpečnější, než byla v tomto utkání. Především ale doufáme v uzdravení našich opor, návratů z dovolených a také ve zlepšení fyzické kondice hráčů, kteří s námi nemohli absolvovat letní přípravu a nestačí na zápasové tempo. To se ale určitě brzy zlepší, …doufejme.

Nutno ještě tak trochu „pokárat“ domácí Hydčice, že si nebyly schopni v této přípravě zajistit rozhodčího a musel tak opět zaskočit vedoucí mužstva Budětic Zdeněk Janečka.

Na první mistrovské utkání zveme všechny příznivce, nejen našeho, fotbalu. A budeme se těšit na společné, příjemné, sobotní odpoledne (od 16.00)!!!!!!!!!

 

Hodnocení:

Novotný-1, Toucha-3, Korda-1, Josefík-3, Hozman-2, Štěch-3, Homolka-2, Frančík-2, Fiala-3, Sekyra-2, Pařízek-3, Janečka-3, Krippel-3, Pavlík-3, Novák-3

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář