Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání hvězd

8. 10. 2012

V Rabí byl k vidění opět velmi zajímavý fotbal. Sice bylo jasné, že víc než o výsledek jde o zábavu všech na hřišti i v hledišti, ale zápas měl velmi dobré tempo i nasazení.  Hra byla vyrovnaná a oběšla se bez záludností a zbytečně vyhecovaných momentů. Hrálo se v duchu fair play.

A výsledek? Budětický "Dream Team" s většinou hvězd v sestavě narazil poprvé od zápasu v Zavlekově 19.8. Ne, že by hrál tak špatně, ale v sobotu se zkrátka musel sklonit před uměním týmu tvořeného z velké části z budětických internacionálů a podlehl 4:5. Zejména v závěru zápasu, bylo patrné, že hráči výběru fanoušků v černých dresech jsou všude dřív, navíc výborně obsazovali hráče soupeře, vypadalo to jako by zdvojovali všechny hráče současně. Následné penalty už jen potvrdily, kdo měl v sobotu navrch.

Ukázalo se, že každá série jednou skončí a je jen dobře, že se tak stalo v přípravném zápase. Doufejme, že porážka mužstvo nakopne podobně jako již zmíněný výprask ze Zavlekova a jako první to odnese Myslív hned příští sobotu.

Hodnocení hráčů:

Tým fanoušků - všichni za 1

FK Budětice 2012 - všichni za 1-

HX

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Utkání hvězd

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář