Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plánice - Budětice 0:5

1. 9. 2012

KONEČNĚ PRODUKTIVNÍ. Po dvou zápasech, kdy jsme soupeře přehrávali, ale zápas nedotáhli do vítězného konce, jsme konečně předvedli, že dávat góly umíme.

Od prvních minut jsme dosavadnímu lídru tabulky ukázali, že Budětice budou nelehký soupeř. Široké hřiště nám vyhovovalo a tak nebyla nouze o pohledné kombinace a rychlé přechody do útoku. Tentokrát ale i efektivního útoku. Již v patnácté minutě se trefil Petr Janečka, poprvé v dresu Budětic, ale v důležitém momentu. Ten nepochybně přinesl pro Budětice uvolnění a to se významně projevilo při dalších zakončeních. Druhý gól vstřelil v 34. minutě Roman Melka, který byl střelecky úspěšný ještě v 67. a 73 minutě a podtrhl tak tím svůj špičkový výkon v tomto zápase. V 35. minutě dal gól znovu Petr Janečka a protrhl, snad navždy, svoji střeleckou smůlu z předchozích utkání.

Celé utkání (kromě 15 minut druhé poločasu) Budětice předváděly velmi pohledný fotbal. Obrana kombinovala a 100% plnila své pokyny. To pomohlo záloze, která domácím motala hlavu a posílal útočníky do mnoha akcí a zakončení. Rozhodně více než 7, jak je uvedeno na jiných stránkách.

Domácím postupně docházeli síly, a tam byl jeden z velkých rozdílů mezi oběma mužstvy, a neměli příliš možností se zápasem něco udělat. Několik pokusů z delší vzdálenosti likvidoval, tento zápas spolehlivý, Pavel Toucha.

Poněkud nepříjemným momentem bylo vyloučení Luboše Fialy, který po dvou žlutých musel pod sprchy. Snad se to obejde bez trestu a stopku pro Luboše. Popravdě řečeno, ta červená byla oprávněná. Na takové věci si musíme dávat pozor, to platí pro všechny hráče!

Znovu a velmi rád znovu děkuji divákům. V Plánici jich bylo možná více než domácích a za to jim také hráči po zápase patřičně poděkovali. Další utkání hrajeme, příští sobotu, doma od 16 hodin proti poslednímu celku tabulky – Nalž.Hory. Přijďte nás zase podpořit!!! Pokusíme se Vám odvděčit stejným výkonem a potvrdit, že naše forma a sehranost roste zápas od zápasu.

hodnocení hráčů:

Toucha-1, Šimáček-2, Korda-1, Sehoř-2,Josefík-3, Fiala-4 (především za ČK), Pařízek-2, Frančík-1, Homolka-2, Melka-1N, Štěch-2, Sekyra-2, Krippel-2, Milota-2, Janečka-1

 

Komentáře

Přehled komentářů

Konečně

(Martin, 6. 9. 2012 14:52)

Tak konečně, musel si řict každý budětický fanoušek.Tak konečne to tam těm klukům vepředu začalo padat.Jen tak dál :-)

Hoši, děkujem!

(Pavel, 2. 9. 2012 12:46)

Předvedená hra se opět musela líbit. Podstatné je, že to tam začalo padat.
Navíc ty góly byly parádní, žádní ušmudlanci.
Výborný výsledek odpovídal průběhu zápasu, hra budětickéhu týmu neměla větších slabin. Skvělý přehled kapitána, nezastavitelný R. Melka, který si dělal co chtět, obrozený Komár a naprosto jistý brankář. Mimochodem, kde je konec Petru Koubovi ze Sparty, který dal našemu Koubovi jméno?
Skončil v propadlišti dějin, zatímco náš nestárnoucí Kouba si teď užívá slávu.

Velký příslib do budoucna, ale varuju: kluci, zůstaňte při zemi! Bude to ještě boj.