Budětice 2012 - Svéradice B: 0 - 0

26. 8. 2012

Budětice přivítaly v druhém domácím zápasu dosavadního lídra ze Svéradic.  V normální hrací době diváci gól  neviděli, ani přes místy drtivý tlak domácích.

Zdá se, že míč míří do sítě, ale ani z této akce gól nepadl

Budětice na soupeře hodně věřily a tomu odpovídal i průběh utkání. První poločas se odehrával za mírného tlaku domácích, ale bez větších šancí na obou stranách. To se ale zcela změnilo ve druhém poločase. Budětice chtěly odčinit nevydařený zápas z minulého týdne a vytvořily se stálý tlak na půlce Svéradic. Šance a střely Melky, Fialy, Šimáčka, Janečky a dalších buď končily mimo branku, nebo je zneškodnil výborný gólman Svéradic. Ani neproměněné gólovky Budětice neodradily a do poslední minuty se snažily dát vítěznou branku. Atraktivní kombinace, dobrý pohyb domácích, zoufalé odkopy Svéradic a velké množství šancí, to muselo diváky bavit. Až na ty neproměněné šance. Body se ale rozdávají za góly. A to se opravdu nepovedlo, zápas skončil bez branek a tak muselo dojít na pokutové kopy. Specialitu Plzenského kraje! Aby si domácí vybrali smůlu komplet, nedařilo se jim ani v penaltovém rozstřelu. Na ten šli hosté ze Svéradic v klidu s tím, že nemají co ztratit. A neztratili. Bohužel. Penalty 1 – 4, jedinou proměnil za domácí Z.Frančík.

Snad už ten gólový nezmar, pokud se to tak vůbec dá nazvat, změníme v dalším utkání, za týden v Plánici. Pokusíme se na to co nejlépe připravit.

Opět musíme poděkovat skvělým fandům, kterých přišlo na domácí utkání více než 100!!!

Za zmínku s velkým Z stojí obětavý počin Pavla Touchy, který přijel na zápas z rodinné oslavy z Ústí nad Labem. V pátek se totiž zranil jeho kolega Martin Novotný a museli jsme situaci řešit hromadnými telefonáty a prosbami do Ústí. Naše poděkování tím patří také manželce Šárce a mámě Pavla, že jej pustily a doufáme, že mu za to příliš „nevyčinily“ :-)