Budětice 2012 - Milčice 0-1 (0-0)

11. 11. 2012

Budětice 2012 – Milčiče 0-1 (0-0)

Průběh zápasu proti soupeři z Milčic je zbytečné dlouze komentovat. Na Budětice již od utkání s Myslívem, jak se říká, padla deka a snad na výjimku zápasu s Kolincem nenavázali na pohledné a kvalitní výkony z první poloviny soutěže. Jeden ze skalních Fanoušků Budětic již před zápasem predikoval, že zápas pro nás nedopadne dobře a v tu chvíli měl evidentně více rozumu než my všichni dohromady.

První poločas byl z pohledu Budětic špatný, špatný a zas jen špatný. Nijak nám rozhodně nepomohlo nucené trojité střídání v průběhu prvních 45 minut. Nepomohlo, ale není to hlavní důvod našeho nezdaru.

Do druhého poločasu vstoupili budětičtí aktivněji, odhodlaněji, ale to bylo vše. Spousty nepřesností a chaosu nemohlo dostat soupeře z Milčič na kolena. Tentokrát ani naše tradiční opory nedokázaly zavelet k obratu. Obrana pracovala naprosto zoufale a nejistě. Po jedné z mnoha chyb obrany nabídl soupeři protiútok J. Josefík, rychlý útočník si zkušeně poradil s V. Kordou, ten jej zastavil nedovoleně v PK. Penalta. 52. minuta 0-1.

Od té doby Budětice konečně přidaly, bojovaly, ale bohužel nic víc. Žádný nápad nebo zajímavou myšlenku Budětice nepředvedly, a ač soupeř z Milčic nebyl ničím výjimečný, na Budětice to dnes pohodlně stačilo. Klíčové momenty přišly až v závěrečné části utkání, kdy jsme vstřelili regulérní gól. Bohužel pomezní i hlavní rozhodčí to jaksi přehlédli a to způsobilo nemalý problém. Domácí kapitán V. Korda tuto situaci neunesl , atakoval rozhodčího a musel předčasně do kabin.  Do konce zápasu se Budětice již na nic významného nezmohly a protrápily se s tímto výsledkem až do konce.

Nebudeme již vzpomínat jak, proč a co bylo. Na jaře Milčice (a nejen ty) porazíme a hotovo :-)