Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budětice 2012 - Milčice 0-1 (0-0)

11. 11. 2012

Budětice 2012 – Milčiče 0-1 (0-0)

Průběh zápasu proti soupeři z Milčic je zbytečné dlouze komentovat. Na Budětice již od utkání s Myslívem, jak se říká, padla deka a snad na výjimku zápasu s Kolincem nenavázali na pohledné a kvalitní výkony z první poloviny soutěže. Jeden ze skalních Fanoušků Budětic již před zápasem predikoval, že zápas pro nás nedopadne dobře a v tu chvíli měl evidentně více rozumu než my všichni dohromady.

První poločas byl z pohledu Budětic špatný, špatný a zas jen špatný. Nijak nám rozhodně nepomohlo nucené trojité střídání v průběhu prvních 45 minut. Nepomohlo, ale není to hlavní důvod našeho nezdaru.

Do druhého poločasu vstoupili budětičtí aktivněji, odhodlaněji, ale to bylo vše. Spousty nepřesností a chaosu nemohlo dostat soupeře z Milčič na kolena. Tentokrát ani naše tradiční opory nedokázaly zavelet k obratu. Obrana pracovala naprosto zoufale a nejistě. Po jedné z mnoha chyb obrany nabídl soupeři protiútok J. Josefík, rychlý útočník si zkušeně poradil s V. Kordou, ten jej zastavil nedovoleně v PK. Penalta. 52. minuta 0-1.

Od té doby Budětice konečně přidaly, bojovaly, ale bohužel nic víc. Žádný nápad nebo zajímavou myšlenku Budětice nepředvedly, a ač soupeř z Milčic nebyl ničím výjimečný, na Budětice to dnes pohodlně stačilo. Klíčové momenty přišly až v závěrečné části utkání, kdy jsme vstřelili regulérní gól. Bohužel pomezní i hlavní rozhodčí to jaksi přehlédli a to způsobilo nemalý problém. Domácí kapitán V. Korda tuto situaci neunesl , atakoval rozhodčího a musel předčasně do kabin.  Do konce zápasu se Budětice již na nic významného nezmohly a protrápily se s tímto výsledkem až do konce.

 

Nebudeme již vzpomínat jak, proč a co bylo. Na jaře Milčice (a nejen ty) porazíme a hotovo :-)

 

Komentáře

Přehled komentářů

Řepka je opravdu jen hodný a milý chlápek

(fanynka, 11. 11. 2012 15:54)

Zápas byl opravdu hrozný, bohužel si nejsem vůbec jistá, jestli zápasy s Kvaseticemi a Myslívem byly lepší. Co je ovšem horší (a jsem ráda, že to konečně Zbyněk zmínil) je celková prezentace Budětického fotbalu. Z těch třech utkání (Mil., Kvas., Mys.) si vybavuji jenom hádky na hřišti, nespočet vulgarismů (nejen ze strany diváků, ale i mezi hráči), plno simulování (nejen ze strany Budětic), nešťastného rozhodčího, velice nervozní, ale nezáživnou hru. No nevím, ale neměla bych si z fotbalového utkání pamatovat spíše golové šance, goly, výkony hráčů? Po utkání s Myslívem jsem si myslela, že jste jen neměli den (a čert vem, že jste ho prohráli – ale hráči byly strašně rozhádaní), a že ten zákrok, za který měla být udělena červená, pro vás bude výstrahou. Bohužel 3 týdny nato jsem z Kvasetic odjížděla s pocitem dosti velkého studu. Bylo to snad ještě horší a i tamější diváci hodnotili celkovou atmosféru zápasu jako velmi napjatou a nepříjemnou. Včerejšek snad ani nebudu hodnotit. Vím, že jste hodně mluvili o tom Honzově surovém zákroku a o tom, proč se podobných excesů musíte vyvarovat a tak naprosto NEDOKÁŽU pochopit, jak může !KAPITÁN! mužstva takhle zmagořit a udělat ještě horší kiks. Je to opravdu šílená OSTUDA. Dříve tady byla vyjádřena obava, že Budětice by se v budoucnu mohly stát jakýmsi synonymem pro řezníky a bohužel myslím, že už k tomu nemáte daleko. (Jako divačka občas slyším i názory diváků protistrany). Doufám, že si na dokopné vše v klidu vyříkáte, přes zimu vychladnete a na jaře konečně zase začnete hrát pohledný fotbal. Budete to mít těžké, ale rozhodně na to máte.

P.S. Naučte se prohrávat, ale i vyhrávat. :-)

Re: Řepka je opravdu jen hodný a milý chlápek

(fanynka, 11. 11. 2012 21:11)

nooo, zajímavej komentář. proč se nepodepíšeš?

Re: Re: Řepka je opravdu jen hodný a milý chlápek

(podpis, 12. 11. 2012 21:01)

fanynka Adéla :-)

Re: Re: Řepka je opravdu jen hodný a milý chlápek

(Z., 16. 12. 2012 13:21)

ne jen zajímavý, ale asi nejlepší komentář, který se tady objevil :-)

nervy

(Luboš, 13. 11. 2012 17:29)

Sám za sebe říkám že chyba není jen na těch starších hráčích,ti do toho právě dávají všechno a pak to občas dopadne jak to dopadne.Tím ale určitě neomlouvám červené karty nebo žluté za mluvení.Velkou chybu bych spíš viděl v dávání branek,protože když dáme ze čtyř utkání jen dvě branky je to dost málo,protože šancí máme dost ale chybý nám přesnost a důraz!!!Na treninku se pořád trénuje střelba ze všech pozic a mi o zápase skoro nevistřelíme.Nevím proč....?Můžeme být rádi že to tam Romčovi padalo,ted je to slabší a nám ty branky chybý!Škoda že nemáme dalšího podobného střelce.Musíme stím pře zimu něco udělat,ale musí chtít hráči i trenér,to je totiž tým!

Re: nervy

(Pavel, 13. 11. 2012 23:05)

Luboši, je jasný, že kdybyste vyhrávali, tohle se dít nebude. Ale psalo se tady už několikrát, že neumíme prohrávat. To je ještě větší chyba než neproměňování šancí. Navíc těch šancí poslední dobou moc nemáme. Umíš si představit, že by někteří z vás hráli třeba za Hrádek B nebo Nalžovky B, kde se jenom prohrává?
Já ne.

Re: Re: nervy

(luboš, 14. 11. 2012 18:55)

Do každého zápasu jdu s tím že chci vyhrát Pavle!Ale nevidim to tak u všech.

Re: Re: Re: nervy

(Pavel, 14. 11. 2012 22:20)

To ti věřím a chválím Tě za to, ale já psal o něčem jiným...

NERVY

(R.Töpfer, 12. 11. 2012 21:38)

To, že nervová soustava je nejslabším naším článkem tvrdím už dlouho a nikdo s tím zatím nic neudělal. Problém je skutečně v těch starších. Už žlutá karta kapitána Zdeňka F. asi v 10 min. ne za žádný taktický faul, ale za mluvení, dávala tušit věci budoucí. A naprosto správný výkřik Zbyňka - soustřeďte se na fotbal- bohužel zústává již delší dobu nevyslyšený.A jen poznámku k Pavlovi - já jako "náš" pomezní se snažím o objektivitu, i když to od našich fanoušků můžu schytat - viz situace před tyčí soupeře - o žádný ofsajd nešlo. A při neuznaném gólu(?), kdy se na brankové čáře váleli min. 4 hráči si nejsem jistý, že to kolega na druhé straně musel vidět. Tam byla jiná chyba a to taktická- proč jsme hráli dál? V tu chvíli měli hráči všeho nechat a začít se radovat a ne okamžitě zahrávat roh a pak se vrhnut na rozhodčího.!!!! Ještě se musíte chlapci hodně učit.

Re: NERVY

(Z., 13. 11. 2012 8:23)

Ano, s tímto souhlas. Psychika je opravdu náš největší problém. Takhle to nejde dál.

Re: NERVY

(Pavel, 13. 11. 2012 9:21)

Když jsem mluvil o "našem" pomezním, myslel jsem to obecně a nemyslel jen na tento zápas. Mně šlo jen o to, aby se to kluci naučili brát s chladnější hlavou, že se takové situace prostě stávají (to samé se stalo i v Kolinci) a aby se radši spoléhali na jasné góly. Sám Venca píše, že měl možnost to zavěsit. Vždyť je pcece jedno, komu ten gol přiznají.

Z ostudy kabát

(Pavel, 11. 11. 2012 23:49)

Koukám, že me dnes zastoupila fanynka, takže se budu snažit být stručný. Souhlasím se vším, co tady zaznělo.
Budětice prožívají velmi těžkou krizi. Minule jsem napsal, že nám nejde hra do plných. Beru zpět, Milčice s námi hrály otevřenou partii a přestože ani oni nehrály zvlášť oslnivě, byly po všech stránkách lepší.
Mnohem horší než výsledek nebo předvedená hra jsou ale ty další věci.
Venca udělal neskutečné faux-pas. O to horší je to, že jako kapitán by měl být největší autoritou a vzorem pro další hráče. Nezapomínejme ani na Jenckův totální zkrat proti Myslívu. Co si o nás mají myslet ostatní - ať už soupeři, jejich fanoušci nebo rozhodčí?
Poprvé musím být kritický i k fanouškům. Věřte mi, že se do teď stydím za to, co jsem křičel na některé kolinecké fanoušky. A to i přesto, že oni nebyli fér a také přesto, že jsem se jim za své chování omluvil. Toto utkání se ale totálně zvrtlo a co bylo slyšet za slova je až neskutečné. Já si myslím, že když někdo uráží hráče, měl by příště vyměnit pivo za kopačky a jít to zkusit sám. A vulgární pokřiky na rozhodčí jsou ještě horší. Já také věřím tomu, že hlavní rozhodčí náš gól vidět nemusel. A pomezní? Jasně že to bylo nesportovní, ale je třeba brát to, jak to je. Vím přesně, jak by to vypadalo, kdyby se podobná situace stala na druhé straně. Pokud by náhodou "náš" pomezní gól uznal, od vlastích by schytal spršku vulgarit. Ale spíš by se to nestalo a gól by také nepřiznal, za což by byl odměněný ovacemi a potleskem. Takže buďme, prosím, objektivní.
Sečteno podtrženo, ostatní nás musí vnímat jako bandu bláznů.
Další věc je ta, že se tímto dopouštíme podrazu i vůči sponzorům našeho fotbalu, protože oni tím riskují svou dobrou pověst.
I tentokrát ale budu chválit. Chci poděkovat všem hráčům, kteří zápas dohráli. Umím si představit, jak psychicky těžké to po tom vyloučení bylo. Kluci to zvládli s hlavou nahoře, dřeli a žádných dalších nesmyslů se v tak vyhecovaném utkání nedopustili.
V zimě máme o čem přemýšlet. Věřím, že hlavy vychladnou vše se v dobré obrátí. Že výsledky budou odpovídat tomu, na co máme a hlavně si napravíme špatnou reputaci. Václava je mi líto, vím, že si uvědomuje co svým spoluhráčům provedl a mrzí ho to. Chci věřit tomu, že už takovou věc neudělá. Doufejme, že trest bude milosrdný a brzy dostane šanci své hříchy odčinit. Kapitánskou pásku si už ale nezaslouží (můj názor).
Teď k diskusi. Také se přimlouvám za to, aby se autoři příspěvků podepisovali. Jen nechápu, proč to po někom žádá někdo, kdo se sám podepíše také jako fanynka???? Další věc: toto je otevřená diskuse. Každý má právo napsat svůj názor. Pokud s příspěvky někdo nesouhlasí, ať se, prosím, zapojí do diskuse. Je to tak vážně lepší, než když se o nesouhlasu s napsaným dozvím u piva. Určitě nemáme v úmyslu mazat žádné komentáře.

!

(., 11. 11. 2012 13:26)

CO TO BYLO???? Tento zapas byl nejhorsi z cele sozony.....bud jsou kluci unaveni nebo na ne byla zima,at v tom bylo cokoliv,nepovedlo se jim to :(