Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budětice - Nalž. Hory B: 10 - 0

8. 9. 2012

Samotný začátek zápasu nebyl ze strany Budětic vůbec přesvědčivý, naopak jsme mohli, po hrubce Vaška Kordy, prohrávat. Útočník Nalž. Hor však naštěstí svoji šanci příliš fotbalově nezakončil.

V páté minutě otevřel hlavou skóre náš téměř netradiční střelec :-) Roman Melka.

Ve 20. Minutě se poprvé v dresu Budětic trefil kapitán Z. Frančík. Vzápětí odčinil svou chybu ze začátku zápasu V. Korda, když zkušeně proměnil standardní situaci. Ani to domácím nestačilo a v podstatě nepřetržitě hráli na polovině hostů a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Nejistý brankář příliš nevzdoroval a tak poločasový výsledek skončil  7-0 pro Budětice 2012!

Na začátku druhého poločasu domácí výrazně ubrali a přestal se hrát pohledný kombinační fotbal. Hosté dostali více prostoru, ale kromě jedné střely, kterou zkušeně zneškodnil P.Toucha, nic  významného nepředvedli.

Naopak domácí se ještě v závěru chtěli předvést a vyslyšeli výzvu početné skupiny diváků „my chceme deset“ a dali deset.

V příjemném počasí se na zápas přišlo podívat 130 diváků a není divu, že mnoha lidem, kteří přijdou na naše zápasy do Rabí poprvé, musí kulisa připomínat pouťové oslavy. Jen tak dál. Pokud hráči Budětic nepoleví a dál budou rozdávat takovéto gólové „příděly“, fanoušci je určitě neopustí. Za zmínku stojí, že na domácí zápasy pravidelně dojíždí i tak věrný fanda jako je pan Jan Fiala, kterému je již úctyhodných 84 let. Děkujeme za podporu!!!

Na závěr méně příjemná zpráva, při zápase se zranili klíčový středopolaři Z. Frančík a P. Pařízek. Doufáme, že shodná svalová zranění nebudou vážná a že nám kluci nebudou chybět dlouho, nejlépe vůbec.

Branky: 5., 39. Roman Melka, 20. Frančík Zdeněk, 25., 31. Korda Václav , 39.Šimáček Jan,  43. Josefík Jiří, 74. Milota Ondřej, 91. Sekyra Jan, 93. Krippel Michal

Rozhodčí: Lojík  Václav. ŽK 1 : 1, diváků 130!

 

Hodnocení:

Toucha-1, Novák-1, Šimáček-2, Sehoř-2, Korda-2, Josefík-1, Melka-1N, Pařízek-2, Homolka-2, Štěch-2, Frančík-1, Sekyra-2, Janečka-2, Krippel-2, Milota-1, Hozman-1

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Budětice - Nalžovské Hory

Komentáře

Přehled komentářů

zápis

(Karel, 12. 9. 2012 22:55)

9-0 viz OFS Klatovy

Moc krásné

(R.Töpfer, 10. 9. 2012 16:18)

Bohužel Klatovské noviny se tentokrát neozvaly a tak fotka hatrickového Romana nevyšla, ještě to zkouším přes Sušické noviny. Je zajímavé, že Sedlmayer zatím o Budětice moc zájem nejeví, tak snad až budeme v čele. V Horách se mnou počítejte na čáru

STŘELECKÝ DEN V RABÍ

(Pavel, 10. 9. 2012 14:43)

Velmi povedený první poločas, který potvrdil, že výsledek z minulého utkání nebyla náhoda a že domácí dávat góly umějí. Navíc tam spadlo snad všechno, takže produktivita proměňování šancí oproti prvním zápasům vzrostla snad z 1% na 90%. A fotbal je hlavně o gólech.
Jinak výsledek 7:0 za první poločas nepotřebuje žádný rozsáhlý komentář.
Symbolické bylo zaklení brankáře hostí poté, co pustil gól, za který se musel červenat: "Nejde to, nejde to, nejde to"
Nutno podotknout, že nikdo z jeho spoluhráčů mu nemá co vyčítat.

Ve 2. poločase se hra vyrovnala, ale také by se dalo říct, že se přestal hrát fotbal. Budětice jako by neměli proč a Nalžovské Hory nevědely jak.
Možná se do průběhu zápasu částečně promítlo i zranění klíčových opor, ale snažit se přestali i ostatní včetně "motorové myši" R. Melky.
Až v samém závěru výborné domácí publikum vyburcovalo hráče k vyšší aktivitě, ale padly už "jen" 3 branky.

Konec dobrý, všechno dobré. Hráči si při závěrečné děkovačce zaslouženě užili bouřlivých ovací. Pochvalu zaslouží i trenér Z. Chmelík za to, jak poskládal mužstvo i za naordinovaný útočný styl, který se všem líbí.
Nemůžu se ale ubránit zklamání ze samého závěru zápasu, kdy asi minutu před koncem zápasu za stavu 9:0 trenér pokřikoval na brankáře hostí, aby ten desátý gól pustil a sliboval mu pivo. Nejhorší je, že desátý gól nakonec padl a brankář si po zápase pro výhru přišel. Takže co si o tom máme myslet, pane trenére?
Pivem to začíná, kapříkama končí....

Takže příští týden v Horách MB. V mužstvu určitě panují obavy, zda se dají dohromady zraněné opory v čele s kapitánem Z. Frančíkem. Ale i tak věřím v dobrý kolektivní výkon a ve vítězství.
Konec konců, reprezentace taky hraje skoro pořád bez Rosického, a také občas vyhraje....
Re: STŘELECKÝ DEN V RABÍ

(Zbyněk, 10. 9. 2012 14:51)

S tim klukem se známe a bylo to myšleno z legrace a ten gól by stejně dostal. To, že si potom pro to pivo přišel mě taky trochu překvapilo.