Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velké Hydčice - Budětice 2012 6:0

30. 3. 2013

V dresu Budětic se v dnešním zápase neobjevilo hned 6 klíčových hráčů, kteří hráli v základní sestavě v podzimní části naší soutěže. A to se na výsledku muselo projevit. To bohužel není poprvé a s největší pravděpodobností ani naposledy. Nemá ale smysl nad tím pobrekávat. Berme to jako fakt, nic víc. Můžeme na tom hledat i pozitiva a ta jsou, že si na jaře zahrají i kluci, kteří poctivě trénují a v podzimní části soutěže spíše zahřívali lavičku. Většinou jsou to mladí hráči a na ty bude v budoucnu budětický fotbal spoléhat.

V prvním poločase nás domácí výrazně přehrávali, proto poločasový výsledek 3-0 nebyl žádným překvapením. Budětice nebyly absolutně ničím nebezpeční.

Ve druhém poločase se ale hra vyrovnala. Ale nebezpečnější v útoku byli zase jen domácí. A tak si oba brankáři, kteří se po poločase vystřídali (Jirka Vinter a Pavel Toucha), odnesli každý po 3 gólech.

Není možné nezmínit, že 4 góly z 6 ani tak nedaly Hydčice, ale spíš sami sobě Budětice.

Naše obrana byla dnes jeden velký „průchoďák“. Pochvalu zaslouží snad jen J.Sehoř za bojovnost, možná i J. Sekyra, ale určitě ne za své chyby, kterých vyrobil hodně a už vůbec ne krajní obránci, kteří se na dnešní zápas zřejmě moc dobře nevyspali. Záloha, až na výjimky, působila v prvním poločase naprosto odevzdaně a bezbranně a R. Melka sám Hydčice porazit nemohl. V útoku se nažil bojovat M. Krippel, ale neúčast P.Janečky byla víc než evidentní. Nerad to píšu, ale náš útok dnes domácí obranu neohrozil ani náznakem.

Nemá ale v žádném případě smysl brát neúspěšnou přípravu, se soupeři z vyšších tříd, jako konec světa, mistrovská utkání budou o něčem jiném a jsem přesvědčen, že i v této „pozměněné“ sestavě bude Budětický tým silný a pro diváky zajímavý!

 

 

Náhledy fotografií ze složky V. Hydčice - Budětice

 

Komentáře

Přehled komentářů

Výprask

(Pavel, 31. 3. 2013 12:47)

Oproti předchozímu zápasu chyběli 3 klíčoví hráči a trochu více nasazení a to bylo hodně znát. Soupeř byl lepší úplně ve všem. V prvním poločase jsme předvedli asi nejchaotičtější výkon vůbec.
Trenér byl z výkonu asi hodně něšťastný, když se rozhodl nastoupit do druhého poločasu. Udělal dobře, hra dostala řád a už se na to dalo aspoň koukat. Kvalitativní převaha Hydčic ale byla stále jasná a míče se do naší branky sypaly dál....

Trochu mě vadilo, jakým způsobem dávali někteří hráči najevo svou frustraci. To, že je to nebaví nebo že se na to vyserou, by si měli nechávat pro sebe a nedemoralizovat celé mužstvo.

Poděkujme všem naším hráčům, kteří přišli. Na podzim to ještě nebylo nutné, teď už bohužel ano. Několik hráčů neabsolvovalo ani jeden přípravný zápas. Ať se tito i se nad sebou zamyslí.