Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sveradice B - Budetice 5:1

1. 5. 2013

Opět jsme propadli ve druhém poločase. Tetokrát bohužel až příliš. Přestože se zápas vyvíjel 60 minut vcelku dobře, tím myslím hru Budětic, výsledek je hodně krutý a ostudný.

Bohužel si naše propady ve druhých poločasech a závěrech utkání neumíme racionálně vysvětlit. Přestože si před každým zápasem opakujeme, že ten další zápas musíme hrát až do konce, situace se opakuje stále dokola. No nic, pro tuto chvíli nezbývá než doufat, že se to brzy obrátí a Budětice začnou druhé poločasy zvládat lépe. Každopdáně komentovat tento zápas nemá příliš smysl, v hodnocení by celým tým propadl tou nejhorší známkou (pro některé je i stupnice do 5 málo). Nejlepší hodnocení si zaslouží pouze a jen diváci. A nejen to. Dohodli jsme se, že příští zápas v Myslívě diváci nebudou platit jízdné autobusem, na jízdné se za diváky složí hráči. Alespoň tak chceme svým divákům vyjádřit, že nás mrzí, že jsme jim ve Svéradicích příliš radosti neudělali.

Více o průběhu utkání se dočtete na sumavanetu (komentář svéradického V.Duška), klikněte na tento odkaz:

http://www.sumavanet.cz/fotbal/user/fotbal/2013/5.1/IV%20t%C5%99%C3%ADda%20%20skupina%20B.pdf

 

Komentáře

Přehled komentářů

...tak jsme dostali bůra

(Pavel, 2. 5. 2013 22:28)

Pan Dušek to napsal objektivně a o nás se vyjádřil s respektem, ale myslím že ani on v nás neviděl ten tým, který válel na podzim. Možná se také domníval, že šlo o výjimečné selhání.
Já si to rozhodně nemyslím a nemyslím si ani to, že jsme hráli podstatně hůř než v předešlých zápasech. Ten podstatný rozdíl byl jen v kvalitě soupeře. Opět jsme sehrály 2 rozdílné poločasy. Tam, kde jsme minule v 1. poločasech soupeře jasně přehrávali jsme tentokrát s favoritem drželi krok, což je sympatické. No a kde jsme se minule v 2. poločasech strachovali o body, jsme se tentokrát modlili za co nejmilosrdnější porážku. Nevyšlo to minule ani tentorát. Minule jsme ztratili bod a teď jsme dostali pořádný výprask. Zdá se, že stále nechápeme, že zápas trvá 90 minut.
Abych se přiznal, po minulých výkonech jsem porážku očekával, ale takhle drtivou zase ne. Pochyboval jsem totiž i o formě Svéradic. Mýlil jsem se, protože oni zahráli opravdu výborně.
Naše nejslabší fáze je v poslední době defensiva. Zatímco útok se aspoň chvílemi může měřit s nejlepšími týmy soutěže, obrana neskutečně hoří.
Nemyslím samozřejmě jen naše obránce, ale obrannou činnost celého mužstva. Chybí odhodlání, snaha, důraz, no prostě všechno. A tvrdost dáváme soupeři pocítit spíše jen ve zbytečných a netaktických zákrocích.
Kdysi na podzim, když jsme soupeře poráželi vysokým rozdílem a téměř jsme nedostávali branky, jsem psal o nudě. Myslel jsem to samozřejmě s nadsázkou. Teď je to nuda zase a tentokrát to myslím vážně.
Zkusme se fotbalem zase bavit, s tím přijdou i výsledky. Víme, že na to máme.