Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrádek B - Budětice 2012 2:3

22. 4. 2013

Budětice šly do utkání s rezervou Hrádku s odhodláním útočit a výrazněji se gólově prosadit. Tohle ale nebyl Hrádek, který se u nás představil na podzim. Tento jiný Hrádek(podle všeho i trochu posílený o hráče A-týmu) nám byl důstojným soupeřem a rozhodně nepůsobil tak odevzdaně jako na podzim.

Takže naše útočné plány a s tím související rozestavění jsme museli krátce po začátku změnit. To hře Budětic sice pomohlo, ale ne natolik, abychom si vytvořili nějaký trvalejší tlak. Asi v tu nejvíce vhodnou dobu tak přišla chyba domácích, kteří si dali v 27. minutě vlastní gól. Další nadějné situace vytvářel především rychlý R.Melka průniky z levé strany, bohužel bez gólového efektu. V 33. minutě zcela suverénně proměnil O.Milota rychlou akci hostů. V tu chvíli měly Budětice hrát v klidu a potvrdit vedení. Místo toho přišlo opět to, čím jsme se „prezentovali“ v některých podzimních zápasech -hádky, slovní ataky rozhodčího a nekoncentrovanost. Což bylo příčinou dvou důležitých momentů, které následovaly. Tím prvním a očekávaným byl přístup rozhodčího Blahety, který celkem pochopitelně byl ve druhém poločase tak trochu více nakloněn domácím. Tím druhým byla branka v samotném konci prvního poločasu. Ta ale padla spíše po nedorozumění stopera a brankáře Budětic.

Do druhého poločasu již naštěstí Budějice nastoupily koncentrovaněji s tím, že se nesmyslným diskusím směrem k rozhodčímu vyvarují. V tu chvíli se na Hrádek začaly valit Budětické útoky, domácí brankář ale bohužel všechny šance skvěle vychytal. A tak přišel trest. V 52. minutě se z ojedinělého útoku trefil domácí L. Rychtařík. 2-2

Hosté naštěstí zbraně nesložili, obranu Budětic doslova uzavřel J. Sekyra a tak bylo jasné, že se bude hrát spíš na bránu domácích. To by ovšem musely Budětice proměňovat své šance. Jasný faul v PÚ domácích pro změnu „přehlédl“ rozhodčí Blaheta. Celkem ale po právu, přiznejme si to, zrovna mile a přátelsky jsme na něj celý zápas nepůsobili. Naše chyba.

V 68. minutě tak o výhře Budětic rozhodl  P.Janečka, v tomto zápase zřejmě nejlepší hráč Budětic, který proměnil jeden ze svých samostatných úniků. Za předvedenou hru ve druhém poločase si Budětice odvezly 3 body zcela zaslouženě.

Hodnocení:

Toucha-3, Paroubek-3, Štěch-2, Fiala-2, Sekyra-1, Josefík-3, Homolka-2, Šimáček-2, Pařízek-1, Melka-1, Milota-2, Krippel-2, Pavlík-2, Janečka-1N

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Nedělní ostuda

(Luboš, 22. 4. 2013 16:15)

V druhém poločase se emoce zklidnily,až na jednoho hráče.Psaní o nějaké ostudě není na místě.Když rozhodčí nepíská jasné fauly atd.nikde se nesetká s jinym chováním.Bejt na hřišti nebo za čárou jako divák je trochu něco jinýho!S pořváváním na rozhodčího určitě nesouhlasím,ale někdy to bohužel uteče.Dělají to i profesionálové.Důležité nakonec je že byly 3 body.

Gratulace

(R.Töpfer, 22. 4. 2013 14:35)

Skvělé, zdá se, že se hlavní hvězdy probírají ze zimního spánku a věřím, že na prvního máje to v Svéradicích bude koncert.

Re: Gratulace

(Pavel, 22. 4. 2013 14:41)

Jestli k zápasu se Svéradicemi přistoupíme jako včera, koncert to určitě bude. Bohužel ne z naší strany.

Re: Re: Gratulace

(Zbyněk, 22. 4. 2013 15:18)

s tímhle příspěvkem rozhodně nesouhlasím. Disciplína byla špatná, to určitě musíme změnit. Nicméně hra ve druhém poločase byla (podle mě) dobrá.

Komár spasitel

(Pavel, 22. 4. 2013 14:37)

Jen bych doplnil, že ani my jsme ničím nepřipomínali ten tým, který na podzim Hrádek rozstřílel 4:0. Herně to nebylo tak špatné, spíš chyběla pohoda a z toho pramenily chyby. Slabší den měl Kouba, na druhou stranu mile překvapil Milota mazácky proměněnou šancí. Nejvíce zazářil Komár, který zraje jako víno a lepší se zápas od zápasu. Kromě výborné formy ukázal 100% nasazení a je skvělým příkladem pro mladší hráče. Včera to byl on, kdo se ujal role spasitele a odvrátil blamáž.
Více o zápase najdete v interní komunikaci.