Budětice 2012 - Hradešice 4 : 7

17. 3. 2013

Hokejový výsledek Budětice 2012 - Hradešice 4-7 je nepochybně pro všechny překvapením. Ještě větším překvapením bylo vedení domácích při skóre 1-0 a později 2-1. Poločasový výsledek 2-3 byl pro domácí jednoznačně uspokojivý. Budětice hrály proti soupeři, který hraje o 3. soutěže výše a to bylo na hřišti pochopitelně znát. V prvním poločase ale ne příliš a tak se Hradešice prosazovaly hlavně díky výškové převaze v PÚ. Naopak Budětice, především důrazem útočníka P. Janečky, často „zatápěly domácí obraně. Nutno podotknout, že obrana hostů k tomu dobrovolně vybízela. To nic nemění na faktu, že efektivní ataky P.Janečky a R.Melky přinesli 2 branky v prvním poločase.  Do druhého poločasu nastoupili hosté (patrně po důrazném proslovu trenéra) k jinému výkonu a předvedli, že jsou tak trochu jinde. 7 branek v naší síti je sice hodně, ale 4 v síti hostů také.

Na rozdíl od minulého týdne jsme alespoň předvedli fotbal, na který se dalo dívat a kvůli kterému nás fanoušci v minulé sezóně podporovali. Výrazně tomu i napomohla účast Z. Frančíka, který snad bude hrát i v dalších zápasech. Všichni ale víme, že tohle není vůbec podstatné. Mnohem, mnohem podstatnější je pro něho a pro nás všechny, aby se náš kamarád Zdeněk co nejdříve uzdravil. Osobně jsem přesvědčen, že to bude brzy.

Smutným faktem je stále slabá účast několika našich „opor“. U většiny z objektivních, někdy méně objektivních a mnohdy ze zcela neobjektivních důvodů. Všem těmto doporučuji, aby se pozeptali např. J. Pavlíka, jak se bojuje o místo v sestavě nebo J. Vintra, který kvůli našemu fotbalu neváhá přijet až z Prostějova..

Asi je důležité, co si o tom, že nepřijdeš na zápas myslím trenér. Asi. Z mého pohledu ale určitě ne nejdůležitější. Daleko důležitější je, že tím zklameš dalších 11 lidí, kteří žádné výmluvy nehledali. Uvědom si, že se tím vykašleš na svoje spoluhráče, na svoje kamarády!........... Přeber si to, jak chceš!!!!!!

Střelci domácích: Janečka 2, Melka 1, Pavlík 1