Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budětice 2012 - Hradešice 4 : 7

17. 3. 2013

Hokejový výsledek Budětice 2012 - Hradešice 4-7 je nepochybně pro všechny překvapením. Ještě větším překvapením bylo vedení domácích při skóre 1-0 a později 2-1. Poločasový výsledek 2-3 byl pro domácí jednoznačně uspokojivý. Budětice hrály proti soupeři, který hraje o 3. soutěže výše a to bylo na hřišti pochopitelně znát. V prvním poločase ale ne příliš a tak se Hradešice prosazovaly hlavně díky výškové převaze v PÚ. Naopak Budětice, především důrazem útočníka P. Janečky, často „zatápěly domácí obraně. Nutno podotknout, že obrana hostů k tomu dobrovolně vybízela. To nic nemění na faktu, že efektivní ataky P.Janečky a R.Melky přinesli 2 branky v prvním poločase.  Do druhého poločasu nastoupili hosté (patrně po důrazném proslovu trenéra) k jinému výkonu a předvedli, že jsou tak trochu jinde. 7 branek v naší síti je sice hodně, ale 4 v síti hostů také.

Na rozdíl od minulého týdne jsme alespoň předvedli fotbal, na který se dalo dívat a kvůli kterému nás fanoušci v minulé sezóně podporovali. Výrazně tomu i napomohla účast Z. Frančíka, který snad bude hrát i v dalších zápasech. Všichni ale víme, že tohle není vůbec podstatné. Mnohem, mnohem podstatnější je pro něho a pro nás všechny, aby se náš kamarád Zdeněk co nejdříve uzdravil. Osobně jsem přesvědčen, že to bude brzy.

Smutným faktem je stále slabá účast několika našich „opor“. U většiny z objektivních, někdy méně objektivních a mnohdy ze zcela neobjektivních důvodů. Všem těmto doporučuji, aby se pozeptali např. J. Pavlíka, jak se bojuje o místo v sestavě nebo J. Vintra, který kvůli našemu fotbalu neváhá přijet až z Prostějova..

Asi je důležité, co si o tom, že nepřijdeš na zápas myslím trenér. Asi. Z mého pohledu ale určitě ne nejdůležitější. Daleko důležitější je, že tím zklameš dalších 11 lidí, kteří žádné výmluvy nehledali. Uvědom si, že se tím vykašleš na svoje spoluhráče, na svoje kamarády!........... Přeber si to, jak chceš!!!!!!

Střelci domácích: Janečka 2, Melka 1, Pavlík 1

 

 

Náhledy fotografií ze složky Budětice - Hradešice A

Komentáře

Přehled komentářů

Pořád to jde (když se chce)

(Pavel, 18. 3. 2013 14:50)

Abych sem přiznal, velmi jsem pochyboval o smyslu takového zápasu. Hradešičtí si prý chtějí zastřílet.... Ale co to dá nám?

Byl šok, když hoši vlítli do zápasu, předváděli velmi pohlednou hru plnou pěkných kombinací a plného nasazení a se soupeřem sehrávali rovnocennou partii. Škoda, že nám v druhém poločasu došly síly a my umožnili Hradešicím splnit hlavní cíl.

Svým výkonem překvapili všichni, kteří se na to (opět) nevybodli a na zápas dorazili. Za to jim patří dík. Úspěšný křest ohněm si odbyl Jirka Winter. Naši brankářskou dvojici nám teď bude kdekdo závidět. Přesunutím do obrany velmi ožil Sekyra. Nechci se chlubit, ale byl to můj nápad :-)

S návratem "Horváta" Frančíka a probuzením Melky konečně začala fungovat záloha. Komár, Pařízek a Pavlík odehráli nejlepší zápas v dresu Budětic a nadstandardní výkon předvedli i ostatní borci.

Jak jsem již napsal, Hradešičtí splnili úkol a zatříleli si, víc gólů nám nikdo jiný nedal. 4 branky ve své síti ale nečekali, tak aspoň mají i důvod k zamyšlení... A ponaučení pro nás? Zlepšit fyzičku, nepolevovat ve výkonu a v koncentraci. A když k tomu budeme mít i trošku štěstíčka , příště mohou Hradešice odjíždět s brekem. Kdo ví?

Re: Pořád to jde (když se chce)

(Z., 18. 3. 2013 14:35)

nejen síly nám došly, ale bohužel i hráči :-)