Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budětice - Zavlekov 2:1

15. 6. 2013

Utkání proti favorizovanému Zavlekovu jsme výsledkem zvládli na 1, herně to však žádná sláva nebyla. Soupeř nám nedovoloval hrát náš styl, sám toho také moc nenabídl. Na jeden zápas jsme viděli až příliš nepřesností a pokažených přihrávek.

Problém určitě nebyl v kvalitě, ale spíše v důležitosti, která všem tak trochu svazovala nohy.

Hvězdou zápasu byl jednoznačně V. Korda, který se na trávník vrátil po 7 měsíčním disciplinárním trestu. Vstřelil obě naše branky a útočil dokonce na hattrick. Ukázal,  jak je prospěšný pro tým, když zachová chladnou hlavu. Velmi pěkná byla zejména druhá branka, krerou vstřelil právě tou chladnou hlavou.

Mile překvapila vysoká návštěva zavlekovských fanoušků, zatím jednoznačně největší návštěva fanoušků hostů v Rabí. Zato těch budětických bylo méně, než jsme zvyklí. O to větší dík patří těm, kteří přišli. Zaslechl jsem zprostředkovaný názor, že prý už nemáme o co hrát. Je to omyl, stále máme o co hrát a nehodláme nic vypouštět. Přijďte se přesvědčit příští sobotu.

 

Náhledy fotografií ze složky Budětice - Zavlekov

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

je o co hrát

(Karel Koudelka, 17. 6. 2013 16:44)

Vrabci na střeše si štěbetají o tom, že někdo z vyšší soutěže se nemusí přihlásit (např. B tým), tím pádem 2.místo = postup. A Myslív i Zavlekov ještě mohou ztratit.

Re: je o co hrát

(Z., 17. 6. 2013 20:55)

ano Karle, víme o tom, je to reálné, ale tohle není pro nás v prvním roce nejdůležitější. každopádně díky za info

poslední dvě utkání chceme potěšit diváky

(Zbyněk, 16. 6. 2013 22:22)

Na zápase jsem bohužel být nemohl, výsledek mě každopádně potěšil. Trochu mě mrzí, když čtu, že hra nebyla ideální. To musíme napravit a napravíme :-)
Jinak kdo říká, že nemáme o co hrát se plete, bylo by pro Budětice úspěchem (v současné situaci) skončit ve svém prvním, fotbalovém roce do 3. místa a uděláme po to maximum. Hodně nám pomůže, když nás v tom diváci, v posledních dvou utkáních, podpoří.
Naše útočná řada ale bude muset znovu začít chodit na tréninky. Dva naši nejnebezpečnější, ofenzivní hráči (do zápasu se Zavlekovem) branku opět nedali a zároveň v poslední době absentují na trénincích. To jim nelze vyčítat, museli do práce, která je důležitější, o tom není pochyb, ale souvislost bych v tomto asi hledal.
Tím ale neříkám, že je to naše největší slabina. Není.