Veřechov - FK Budětice 2012 8:4 (4:0)

19. 10. 2021

Hned v úvodu měly dvě velké šance Budětice. Ovšem neproměnily je, naopak domácí se v rychlém sledu dostali do dvoubrankového vedení, které ještě navýšili koncem první třicetiminutovky. 4:0. Ve druhém poločase se i Budětice zvedly, gólové situace se množily na obou stranách a druhý poločas skončil divokou přestřelkou 4:4.

I v dalším venkovním utkání jsme znovu propadli. Naše obrana je neskutečně děravá, přestože se v ní již prostřídalo 7 hráčů. Pouštěli jsme hráče do šancí i přes tři naše hráče. Ve vápně propadáváme a nejhorší je, že hráči, kteří v obraně propadnou, přehazují nepochopitelně vinu na druhého. Jsme těsně od samotného dna tabulky, hra se nám nedaří a čekají nás dva velmi těžcí soupeř (v sobotu od 14.30 Kolinec a následně jedeme autobusem 29.10. do Janovic). Bodovat ale musíme, jinak by nám oslavy založení klubu hodně zhořkly.

STŘELCI: 5. Richter Milan, 8. Boček Jakub, 27. Richter Milan (pen.), 28. Sochor Václav, 50. Bláha Michal (vl.), 69. Hládeček Michal, 87. Brabec Jiří, 94. Boček Jakub 62. Fiala Luboš (pen.), 63. Melka Roman, 70. Melka Roman, 79. Melka Roman

45 diváků | Rozhodčí: Jedlička Pavel