TJ Sokol Běšiny - FK Budětice 2012 1:3 (1:2)

17. 10. 2022

Začátek utkání nám hrubě nevyšel, obrana nechala míč lacino projít až k J. Vališovy a ten se v první šanci zápasu nemýlil. 1:0. I v dalších minutách většina obránců Budětic působila značně nejistě, v záloze jsme kupili nepřesné přihrávky a ve předu snad nevyhráli jedinou hlavu. Za zmínku stojí jen tyč R. Melky z 11. minuty. Na řadu tak přišly standardky, naše nejsilnější zbraň v posledních utkáních. První roh L. Fialy prošel přímo do branky. 1:1. Na druhý roh L. Fialy nejlépe reagoval J. Křiváček a v 38. minutě nás poslal do vedení. 1:2.

Ve druhé půli jsme se zlepšili, ale stále to byl fotbal slabé úrovně. V 57. minutě jsme přežili největší šanci domácích. Nejdříve brankář P. Toucha vytěnil střelu na tyč a z následné dorážky domácí trestuhodně přestřelili. V 73. minutě mohl naopak budětický R. Melka zápas definitivně rozhodnout, šel sám na gólmana, ale se svojí šancí si poradil špatně. A tak definitivní tečku jsme udělali znovu po standardce, tentokrát po dlouhém autu R. Melky se ve vápně prosadil V. Horejš. 1:3.

Za týden máme doma Kolinec. Pokud chceme pomýšlet na body, budeme muset náš výkon o dost zlepšit.

Sestavy

TJ Sokol Běšiny
P. Povolný [-] - V. Matějka [-] , J. Pytelka [-] , P. Tykal [-] , M. Toman [-] , T. Volf [-] , J. Volf [-] , S. Vejskal [-] , J. Vališ [-] , F. Petrželka [-] , P. Berka [-]

FK Budětice 2012
P. Toucha [-] - M. Miroš [-] , J. Křiváček [-] , Z. Frančík [-] , A. Krůs [-] , V. Horejš [-] , R. Melka [-] , L. Fiala [-] , J. Josefík [-] , M. Štěch [-] , M. Kripel [-]

ŽK: 64. J. Vališ , 80. T. Volf - 15. J. Křiváček , 17. Z. Frančík , 60. M. Štěch , 65. L. Fiala , 80. P. Miroš . ČK: 83. J. Vališ .

Počet diváků: 40. Rozhodčí: MOLNÁR Ludovít - KOLÁŘ Zdeněk (N), PODLEŠÁK Karel (N).