TJ Hartmanice - FK Budětice 2012 3:1 (1:0)

5. 10. 2021

První šanci zápasu měl budětický M. Miroš, kdy pronikl po levé straně, svoji šanci však nevyužil. Do dvou zajímavých příležitostí se následně dostali domácí. V 7. minutě budětický brankář vyrazil tvrdou střelu a následně byl úspěšný i po rohu z 15. minuty. V 27. minutě s poprvé prosadil domácí P. Sládek, který se dokázal uvolnit na levé straně a přesně i zakončil. 1:0. Krátce na to, v 33. minutě mohl vyrovnat po rohu budětický J. Josefík, kterého skvěle vychytal gólman O. Maslák. Ten se znovu předvedl v 66. minutě po střele M. Štěcha. V největší šanci Budětic byl v 70. minutě Viktor Hořejš, z malého vápna ale přestřelil prázdnou bránu. Nedáš dostaneš platilo záhy. Po odraženém míči ve vápně hostů se míč dostal k P.Tonnerovi. Toho dlouho nikdo neatakoval a tak měl dostatek času si připravit střelu, kterou ze střední vzdálenosti nasměroval přesně k tyči. 2:0. V 80. minutě mohl skóre korigovat budětický M. Prášek. Sám před brankářem ale volil přihrávku a vybral tu horší variantu. V 83. Budětice nakonec skóre korigovaly, po důrazu M. Paroubka snížily na 2:1. Zbytek zápasu Budětice hrály vabank a domácí je za to těsně před koncem potrestali , kdy P. Sládek běžecký souboj jeden na jednoho vyhrál nad M. Bláhou a uzavřel konečný účet na 3:1.

I domácí měli ve druhé půli dost šancí. Troufám si ale tvrdit, že dnes jsme to zase byli my, kteří měli více šancí a úspěšně je také zahazovali. Domácí byli v tomto utkání šťastnějším týme, spravedlivá by myslím byla remíza. Na kdyby se ale nehraje a my jsme ztratili další body a jsme předposlední. To už je vážně velký problém. Věřím, že se někteří hráči nad tím už konečně zamyslí a přestane jim to být jedno!