SRK Železná Ruda - FK Budětice 2012 3:4 (1:2)

12. 9. 2022

Na hřišti v Rudě se v sobotu hrálo na podmáčeném terénu, který oba týmy nutil k chybám. Domácí mají ve svých řadách několik hráčů s ligovými zkušenostmi a to bylo vidět. Nicméně jako první jsme se prosadili po rohu L. Fialy, v 6. minutě mířil hlavou přesně M. Štěch. 1:0. Domácí mohli vyrovnat v 20. minutě P. Bechyněm, který ale těsně minul branku. V 29. minutě domácí udělali chybu v obraně. Toho využil J. Tomas, utekl obraně a zakončil přesně k tyči. 2:0. O dvě minuty později se situace opakovala, tentokrát ale J. Tomas branku netrefil. V 31. minutě nás podržel gólman J. Vinter, po střele M. Knakala. V 38. minutě našel pěknou přihrávkou J. Tomas Jirku Křiváčka, ale ten domácího gólmana nepřelstil. V 39. minutě to bylo nedáš dostaneš a D. Holický snižuje na 1:2.

V 55. minutě J. Křiváček poslal do šance A. Krůse, ten ale v tutovce střelu neumístil přesně. V 55. minutě se na druhé straně prosadil, po druhé v utkání, domácí D. Holický. 2:2. Obrat dokonal krátce na to M. Knakal a úplně otočil, pro nás, příznivý vývoj utkání. 3:2. V 62. minutě mohl vyrovnat M. Bláha, ale z malého vápna branku minul. V 81. se také podruhé v utkání prosadil J. Tomas a skóre vyrovnal. 3:3. V závěru jsme posílili obranu a čekali nápor domácích. Místo toho to ale na polovině domácích vzal na sebe J. Křiváček, obešel tři hráče a levou nohou skvěle zakončil. 3:4. Konec zápasu jsme prožili se štěstím, bez obdrženého gólu. Dvakrát ale míč skákal po našem malém vápně a jednou jej J. Vinter dokonce zastavoval na brankové čáře.

V sobotu máme doma Měcholupy, bohužel nás čeká velké množství absencí a bude problém poskládat 11 hráčů.

Branky

39. D. Holický , 55. D. Holický , 61. M. Knakal - 6. M. Štěch , 29. J. Tomas , 81. J. Tomas , 88. J. Křiváček

Sestavy

FJ SRK Železná Ruda
K. Hach [-] - P. Bechyně [-] , F. Brož [-] , F. Róth [-] , J. Balda [-] , V. Máca [-] , M. Knakal [-] , P. Chudý [-] , D. Holický [-] , J. Chalupský [-] , J. Lehečka [-]

FK Budětice 2012
J. Vinter [-] - J. Fiala [-] , L. Fiala [-] , J. Tomas [-] , A. Krůs [-] , J. Josefík [-] , M. Prášek [-] , M. Štěch [-] , M. Bláha [-] , J. Křiváček [-] , M. Miroš [-]

ŽK: 35. L. Fiala , 77. M. Bláha .

Počet diváků: 66. Rozhodčí: Hájek Zdeněk - BALDA Jaroslav (N), TOUCHA Pavel (N).