SK Strážov - Budětice 2012 5:0 (3:0)

30. 8. 2020

Od prvních minut bylo o favoritu utkání jasno. Domácí zahodili v úvodu několik šancí, ale v 13. a 17. minutě již M. Chaluš mířil přesně. 2:0. V 30. minutě mohl skóre korigovat D. Hlavin, který šel po pěkné kolmici V. Kordy sám na brankáře. Bohužel neuspěl a domácí si již jen pojistili jasné vedení gólem z 37. minuty. 3:0. Další branky mohli ještě přidat, ale v zakončení nebyli přesní.

Do druhé půle nastoupily Budětice mnohem lépe. Za silného deště přišlo i probuzení některých hráčů a hrál se minimálně vyrovnaný fotbal. V šedesáté minutě šel znovu sám na gólmana budětický D. Hlavin a znovu neuspěl. Nutno doplnit, že to byl jediný hráč, který se dokázal do podobných šancí dostat. Po konci deště přišel i konec větší snahy našich hráčů a na hřišti opět dominovali domácí. Jen díky nepřesnosti strážovských střelců a dobrým zákrokům gólmana P. Touchy jsme drželi důstojné skóre. I tak domácí navýšili na 5 0 (hattrick zkompletoval M. Chaluš a trefil se v 87. minutě i M. Soušek).

Za týden nás čekají Hradešice. Hraje se doma tradičně v sobotu od 16.00. Budeme doufat v kompletnější sestavu. Na Hradešice se nám doma daří, ale to neznamená, že to je nějaké pravidlo. Pokud budeme chtít uspět, budeme muset nasazení a snahu zvednout asi o 200% oproti zápasu ve Strážově. Tohle je v našich silách, tak pojďme uhrát první body.

Branky: 13.,17. a 67. Chaluš Michal, 34.Flodr Jiří, 87. Soušek Luděk. Rozhodčí: Formánek Tomáš. Diváků: 80, ŽK 1:4.

SK Kovodružstvo Strážov: L. Vaněk – J. Michel, M. Chaluš, J. Flodr, D. Kološ (74. L. Soušek), J. Hosnedl, O. Uruba (67. L. Kalivoda), J. Vališ (ŽK), Z. Toman (80. B. Mayer), J. Franc, R. Šteiner (68. D. Bouberle) (80. M. Plíhal).

FK Budětice 2012: P. Toucha – Z. Frančík, D. Hlavin (ŽK), J. Josefík, V. Korda (ŽK), M. Kriepel, M. Štěch, M. Paroubek (ŽK), M. Novotný (75. J. Pazdera), J. Tušinovský (46. J. Vinter), M. Miroš (ŽK).

Náhledy fotografií ze složky Strážov - Budětice2012 (5:0)