SK Malý Bor - FK Budětice 2012 2:1 (1:0)

16. 5. 2018

První půlka byla ve znamení několika šancí na obou stranách. Jednu z nich dokázali domácí využít. V 35. minutě se po standardce nejlépe zorientoval M. Šipla. 1:0.

Ve druhém poločase excelovali oba brankáři, přesto dva góly padly. V 48. minutě po pěkné akci hosté vyrovnali R. Melkou (po přihrávce P. Janečky). Následně mohli hosté navyšovat, po samostatném úniku P. Janečky. Ten však  z malého vápna branku přestřelil. Další šanci Budětic, po centru Z. Frančíka a hlavičce M. Štěcha, parádně likvidoval domácí gólman J. Kalčík. Na druhé straně hosty dvakrát podržel skvělými zákroky brankář P. Toucha. Šťastnější nakonec byli domácí, kteří šest minut před koncem M. Šiplou navýšili na konečných 2:1. Zápasu by slušela remíza, především po solidním výkonu obou týmů a vyrovnaném průběhu.