SK Běšiny - FK Budětice 2012 2:0 (2:0)

21. 9. 2021

Již ve druhé minutě se sám před našim brankářem objevil běšinský M. Vališ, branku ale minul. V 8. minutě páli budětický M. Štěch těsně vedle. V 15. minutě domácí M. Heidenreich snadno prošel přes dva obránce, ale svoji šanci neproměnil. V 25. minutě, po standardce domácích, propadli na pravé straně obránce i střední záložník a domácí M. Vališ uklidil míč do odkryté brány. 1:0. V 30. minutě mohly Budětice vyrovnat V. Kordou, ten ale nadvakrát trefil jen gólmana P. Jiřince. V 42. minutě domácí zahráli rychlý aut, budětický stoper netrefil míč a běšinský D. Heindenreich svoji šanci využil střelou k tyči. 2:0.

První půle patřila jednoznačně domácím. Do té druhé o poznání lépe vstoupily Budětice. V 59. minutě jen těsně minul branku J. Josefík. Poté se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách. Gól již ale nepadl a po zásluze se z bodového zisku radovali domácí.

Dnes jsme propadli úplně ve všem. Dělaly nám problémy dlouhé nákopy za obranu, ty jsme vůbec neuměli řešit. My jsme naopak nedokázali překopnout půlku. V záloze jsme kazili úplně jednoduché přihrávky. Chyběla nám přímočarost a nápad. Pokud jsme již vyslali R. Melku do brejku, bylo to vždy nepochopitelně buď horem nebo po zemi, ale směrem k rohovému praporku. Ve předu jsme nebyli nebezpeční skoro vůbec, neudrželi jsme balón a nerzumněli si navzájem. Takže naše mizérie z venkovních utkání pokračuje. Teď se musíme dát dohromady a bodovat v sobotu doma proti Bolešinám.