FK Dukla Janovice B - FK Budětice 2012 4:1

L. Červenka [-] - V. Baštář [-] , V. Slivoň [-] , J. Kotlan [-] , J. Svoboda [-] , M. Švůgr [-] , R. Mandák [-] , Z. Vild [-] , P. Šveňha [-] , R. Holý [-] , P. Jelínek [-]

FK Budětice 2012
P. Toucha [-] - R. Melka [-] , Z. Chmelík [-] , A. Krůs [-] , M. Štěch [-] , V. Horejš [-] , V. Korda [-] , M. Miroš [-] , M. Kripel [-] , L. Fiala [-] , J. Josefík [-]

ŽK: 40. P. Šveňha , 56. Z. Vild - 37. D. Pešek , 65. M. Miroš , 78. J. Křiváček , 82. M. Štěch .

Počet diváků: 85. Rozhodčí: HOŠEK Jaroslav - TOMAN Lukáš, JAVORSKÝ Josef.

Do utkání aktivněji vstoupil posílený tým domácích. Přestože se janovičtí do šancí moc nedostávali, dokázali za poločas třikrát skórovat, kdy obzvláště první střela stála za zmínku, V. Slivoň trefil daleko před hranicí vápna přesně šibenici naší brány. Domácí v podstatě v první půli třikrát vystřelili na bránu a třikrát byli úspěšní. My jsme odmítli vyrovnání něproměněnou penaltou (Z. Chmelík jen do brankáře), nastřelenou tyčí, dvěma šancemi M. Práška, V. Kordy a dalších. Na šance byl poločas 3:6, na góly 3:0, takže asi tak.

Do druhé půle domácí pošetřili své posily na zápas A týmu, který hráli hned druhý den. A na hře to bylo znát. Janovičtí nám již nedělali směrem dopředu tolik starostí a chvílemi jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme ale znovu neproměnili slibné šance a naopak v 86. minutě inkasovali, kdy domácí hráč kličkou přelstil našeho gólmana P. Touchu a zvýšil na 4:0. Na konci se ještě A. Krůsovi podařilo výsledek alespoň korigovat.

Tenhle zápas z naší strany nebyl nejhorší, bojovali jsme a snažili se o kombinační fotbal. Ale obdrželi zase více branek a dali než jednu. Podzim se nám moc nepovedl. Pokud nezačneme více trénovat, hru nezvedneme a mohou nás čekat starosti se sestupem a to doufám nedopustíme.

Co se týče dokopné, ta se naopak velmi vydařila, alespoň něco nám ten den vyšlo dokonale - viz. fotky.

V sobotu 6.11. odpoledne se všichni uvidíme na drakiádě.